bursa acıbademde karar kıldık...

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve camasd tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

18 Eylül 2009
    Konu Sahibi : camasd
  1. camasd

camasd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkese merhaba eşimde azospermi var, normal yolla hamile kalmam imkansızmış , tüp bebek tek çaremizmiş...
    görüşmek için pempe maviye gittik fiyat ve görüş aldık oradan da benim ısrarım üzerine acıbademe gittik.zaten şahin beyi tv'de görüp yaklaşımı,anlatışı,pozitij bakması,motive edici sözleriyle burası demiştim.ancak acıbadem bizi aşar diye düşünmüştüm.ancak fiyatı uçuk değil pembe maviden sadece 200 ytl fazla...ayrıca şahin bey tam bir doktor,iki gündür eşimin sıfır olan morali;şahin bey ile konuştuktan sonra % 80'e kadar çıktı...çıktığımızda eşim kesinlikle şahin bey dedi :))
    şimdi tekrar sperm sayımı istedi,bayramdan sonrada diğer sonuçlarımızla beraber gidip konuşacağız..
    sadece aklıma takılan tedavi sırasında yapılacak olan muayene,testler bu vereceğimiz ücrete dahil mi? bilgisi olanlar varsa lütfen yardımcı olsun....

2. 18 Eylül 2009
  3. uykucuprenses

uykucuprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    tedavin hayırlı olsun arkadaşım........tedavi boyunca muayene ve e2 testleri ücretsiz........ama ekstradan testler istenirse onlar ücretli........tedavi sonunda hamileliğini öğreneceğin bhcg testide ücretsiz........yani 3700 ün içinde........ondan sonra dr.un yaptırma gereği gördüğü bütün testler ücretli...........

4. 18 Eylül 2009
  5. camasd

camasd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim umarım hayırlı olur herşey...forumda yazılan yazıları okudukça moralim daha bir yükseliyor..hele ki şahin beyi seçmekle ne kadar doğru bir seçim yaptığımı şimdi daha iyi idrak ediyorum...yanıtın için çok teşekkür ederim bluesuu...

6. 18 Eylül 2009
  7. uykucuprenses

uykucuprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım inşallah herşey gönlünce olur.........sende bizim diğer topice takılsana .........bursa acıbadem şahin zeteroğlu hastaları buraya..........orda bütün tedavi süreçlerimizi paylaşıyoruz.......şuanda tedaviye başlayanlar,başlicak olanlar var.......bilgi birikimlerimizide paylaşıyoruz........seni oraya beklerim.........hoşçakal.......