Bursa Acibadem'de Şahin Bey'in hastasi olan varmi?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve Syucem tarafından 2 Eylül 2008 başlatılmıştır.

2 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Syucem
  1. Syucem

Syucem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ,dün akşam Acıbadem şahin beyle görüşmeye gittim.Belki bu güne kadar yanında en rahat olduğum doktor diyebilirim.Ama ekip olarak klinik başarılarını vede ekibinin nasıl olduğunu bilmiyorum.Henüz karar veremedim ramazandan sonra düşünüyorum ama onun hastası olanlardan yardım istiyorum.Lütfen beni bilgilendirirmisiniz.

2. 2 Eylül 2008
  3. aysen_balikesir

aysen_balikesir nazlı miray yaşam hediyem Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bende bu hafta ya da önümüzdeki hafta şahin beye gelmeyi düşünüyorum sen şahin beye gittiğinde sadece konuştunuz mu yoksa ilk görüşmede muayene yapıyormu bilgi verirmisin hazırlıklı gidelim

4. 2 Eylül 2008
  5. Syucem

Syucem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım o senin isteğine bağlı kesin ona yaptırmaya kararlıysan vede adetinin ilk üç günündeysen muayene olabilirsin hiç vakit kaybetmezsin böylece ben hem oruçluydum hemde ön görüşmeye gittim tanımak danışmak maksadıyla muayene olmadım.Paket programları varmış 3700+ilaçlar ikinci deneme3000+ilaçlar üçüncü deneme olursa bedava yani hedefleri ilk iki denemede hastanın hamile kalmasını sağlamakmış.Benim eşimden bir spermiogram istedi.Eğer karar verirsem adetimin ilk üç gününden birinde gelmemi istedi

6. 2 Eylül 2008
  7. seherim

seherim MELEKLERİM BENİMLE Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben şahın beyın hastasıyım gecen ay tup bebek yaptırdık ve cok şukurkı hamıleyım şahın bey doktor olarak hem bılgılı hemde cok ıyı bır doktor ben cok memnun kaldım kendısınden ayrıca ekıp olarak cok profesyonel ve ışıne ozen gosteren bır ekıp var zaten acıbadem gıbı bır hastane olması cok guvenlı cunku ımkanları cok fazla sımdıden hayırlı olsun sakıncası yoksa sendekı problem ne canım

8. 2 Eylül 2008
  9. Syucem

Syucem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Sağol canım gebeliğin hayırlı olsun öncelikle Allah tamamına erdirsin.Evet şahin beyle ilgili izlenimlerim oldukça olumluydu ama işte ekibini bilmediğim için yaşayan birilerinin olmasını ve onlara danışmayı uygun gördüm.
    Bizim sorunumuz aslında ne sorun var pek bilemiyoruz sebepsiz denilebilir ama hafif spermlerde düşüklükte var.Biz dokuz senedir bekliyoruz bu üçüncü denememiz olacak.İlk deneme ki deneme bile diyemiyorum olmayacağı çok belliydi berbat bir ekipti zaten olmadıda ikinciside kimyasal gebelik oldu.Bakalım bu sefer nasıl olacak allah her şeyin hayırlısını versin

10. 2 Eylül 2008
  11. Syucem

Syucem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    güncel güncel.......

12. 2 Eylül 2008
  13. EFSANE202

EFSANE202 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende şahin beyin hastasıyım 1. denemem malesefki negatifle sonuçlandı.(başka bir merkezdi)ikinciye başladık hayırlısıyla pazar günü lucrine başlayacağım.şahin bey bizimle çok ilgilendi memnun kaldık çokta ismini duydum umarım herşey yolunda gider ve bebeğime kavuşurum inşallah sende hayırlı sonuçlar alırsın canım ayrıca şahin beyin hastası olupta hamiş olan çok kişi duydum hakkımızda hayırlısı önce allah sonra dr.hepimiz için duacıyım

14. 2 Eylül 2008
  15. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende şahin beye gittim ,beğendim ilgili bir dr canım sen istersen muayene olursun istemezsen etmez ama muayene olursan daha geniş bilgilenirsin hakkında hayırlısı olsun canım...a.s.

16. 3 Eylül 2008
  17. Syucem

Syucem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Efsanecim tedavin hayırlı olsun canım ben ramazandan sonra düşünüyorum.Aşamalarını ve yaşadıklarını buradan paylaşırsan bizlerle çok sevinirim.Pazar başlıyorsun demek hadi tekrar hayırlı olsun arkadaşım.Uzun kısa hangi protokol uygulanacak. buradan iletişim kuralım ne olur ben senden sonra ramazan sonra başlayacağım kısmetse senin yaşadıkların bana ışık olacakkaydirigubbakcemile inşallah böyle bir kız bir oğlan,hepsinden önemlisi sağlıklı sıhhatli sorunsuz ve vatana millete hayırlı bebişlerin olur bu tedavide

18. 3 Eylül 2008
  19. EFSANE202

EFSANE202 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım teşşekkür edrim inşallah hayırlı olur ve gerçekten size ışık olurum.şu anda doğum kontrol hapı kullanıyorum ben tesadüf ki bilmediğim halde adetimin 2. günü gitmiştim muayene zamanı imiş adetin ilk 3 günü muayene etti görüştük sorularımaza cevap verdi nerden baksan 1 1,5 saatini bize ayırdı.doğum kontrol hapının 21. günü pazar gününe denk geliyor yani lucrine başlayacağım gün sanırım uzun protokol.bu arada adetinin 2. günü tekrar gel dedi muayene edecek galiba.burdan yaşadıklarımı yazarım umarım herşey yolunda gider ve mutluluğumu sizlerle paylaşırım.en kısa zamanda birbirimizin :CüvCüv: haberlerini almak dileğiylee sevgiyle kal canım :1hug::1hug: