Bursa bahar hastanesi gler yldz hastalar ltfn bilgilendirirmisiniz

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve keralfe tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

2 Haziran 2009
    Konu Sahibi : keralfe
  1. keralfe

keralfe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar herkeze merhaba ben bahar hastanesinde güler hanıma gidiyorum çok güzel yüzlü ve alakalı yanlız onda doğum yapan arkadaşlar ve güler hanımın hastalarından güler hanım hakkındaki düşünelerini öğrenmek istiyorum!2.çoçuğumu planlıyorum güler devam etmek iistiyorum ve hakkında bilgilenmek istiyorum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

2. 6 Haziran 2009
  3. keralfe

keralfe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1shok:ya bu sitede hiç güler hanımın hastası yokmu bilgi istiyorum:1shok::1shok::1shok:

4. 14 Eylül 2009
  5. nilufer06

nilufer06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben güler hanımı bilmiyorum da yine baharda nagihan hanım var ondan çok iyi bahsediyolar kuzenimin hanımı da nagihan hanımın hastasydı doğum yaptı çok memnundu kendisinden.

6. 21 Şubat 2010
  7. serom

serom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende onda kürtaj oldumm ii güler yüzlü şimdi tekrar bebek tedavisi görmek istiorumm ama karar veremedim

8. 17 Mayıs 2010
  9. hulyakulacicekci

hulyakulacicekci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba, bende 13. haftanın içindeyim ve Güler Yıldız' a gidiyorum. Yarı resmi bir hava var iletişimimiz de sadece kendisine her zaman ulaşabilme rahatlığını hissetmek istiyorum. 2 hafta sonraki randevumda anlatacağım. Şimdilik iyi gidiryor herşey ancak görüyorum ki geçen yıl haziranda yorum yazan arkadaşlarım doğumlarını yapmışlarsa, tecrübelerini paylaşabilirler mi?

10. 21 Mayıs 2010
  11. anestezist

anestezist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben bahar hastanesinde doğum yaptım 5 ay oldu doktorum nagihan hanım çok memnunum . güler hanımıda ıyı dedıler.

12. 12 Haziran 2010
  13. dilekce_86

dilekce_86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ark ben de 10 haftalık bir anne adayıyım takiplerim için bahara gidiyorum önce mete beye gittim ama hiç men-mnun kalmadım ikinci randevumu bir doktor abladan aldığım referansla güler hanımdan aldım dün kendisin de muayene oldum ve çok mumnunum ilk heycan ile herşeyden bahsadilmesini istiyor insan ve oda öyle yapıyor herşeyden bahsediyor. doğumumuda baharda planlıyorum herkese kolaylıklar dilerim

14. 21 Temmuz 2010
  15. aypdr

aypdr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    355
    Ödül Puanları:
    93
    arkadaşlar merhaba bende 33. haftamdayım inş.eylülde doğum yapıcam güler hanım doktorum bende doktor tavsiyesi ile gidiyorum daha önce jimer yıldırım doruk mete bey hepsine gittim ama güler hanımdan çok memnunum inş.doğumumda ii geçer ama çok kalabalık hastanenin çok kalabalık olması birde hamilelik insanı çok bunaltıyor

16. 11 Kasım 2010
  17. halimeakcan

halimeakcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende 9 haftalık anne adayıyım güler hanımın ismini çok duydum 3 gün önce gittim muayene için ve çok memnun kaldım çok ii ilgileniyor tavsiye ederim inş doğumumuda orda yaparım :80:

18. 1 Aralık 2015
  19. Rappzeyy

Rappzeyy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    3
    Başka güler hanima giden yokmu