Bursa çarşamba ve perşembe pazarları...Yardım

Konusu 'Trendler - Sokak Modası' forumundadır ve kubrabarbaros_canbey tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : kubrabarbaros_canbey
  1. kubrabarbaros_canbey

kubrabarbaros_canbey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben bursada yenı sayılırım bilenler bana cumhuriyet mahallesindeki çarşamba pazarı, konak mahallesinde kurulan(ihsaniye sanırım)perşembe pazarı ve son olarak akpınardaki sosyete pazarına görükleden nasıl gidebilirim,bilenler bana yardımcı olursa tek tek anlatırsanız çok sevinirim...

2. 27 Mayıs 2010
  3. seda_samet

seda_samet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım sadece ihsaniyedeki pazarı biliyorum o da 9d ye biniyorsun şöföre belirt zaten o sana nerde ineceğini söyler

4. 28 Mayıs 2010
  5. ecesu81

ecesu81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ihsaniye pazarı cumartesi günleri kuruluyor. 9 d geçiyor ordan. ya da metroya binip nilüfer istasyonunda inip yürüyebilirsin ama uzak olabilir.
    ataevlerde çarşamba pazarı var ordan da 46lar geçiyor uludağ üniversitesine gidiyor. son durağı uü ordan hareket ediyor yine.(değişmediyse tabi)
    akpınar pazarınada 8 L gidiyor. 9d ve 8L'ye heykelden binebilirsin.

6. 15 Haziran 2010
  7. hera.zeus

hera.zeus Geçmiş,geçmiştir..!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çarşamba pazarı gazi caddesinde . 9/d 9/M heykelden binersin kırmızı pub var bar gibi bi yer zaten kıpkırmızı bi yer orası onu gördüğünde in zaten birsürü insan oraya akın akın gidiyor onlardan birinin takıl peşine.. ihsaniye pazarıda cumartesi günleri kuruluyor gene onun önünden de 9/d 9/p 9/m geçiyor zaten hemen önünden geçiyor pazarın pazarı görünce inersin:) eğer raylı sistem kullanmak istiyorsanda nilüfer durağında in orda b/8ler var onlarda her iki pazarın anlattığım şekilde yanlarından geçiyor

8. 27 Ağustos 2010
  9. CerenElt

CerenElt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım üniversiteden gideceksin sanırım ihsaniye pazarının tam önünden b45 ler geçiyo. kyk dan binersin şöföre söylersn o indrir. cumartesileri oluyo ihsaniye pazarı.
    sonra beşevlerde persembe günleri kuruluyo pazar ordan da b44 geçiyo.
    salı günleri görükle de var yerlesimin asağısında orası zaten.
    bi de pazartesi gökdere de oluyo orası uzak kampüse ama 4gyle metroya kadar gidip ordan metroya binceksin sonra gökdere de inceksn zatn hemen indiğin yerde pazar.
    benim bildiğim bu kadar var :) eğer sen değisik yerler öğrenirsen söyle ben de gidiyim :)