bursa cekirge dorukta sigortasız dogum fiyatı

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve dokoss tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : dokoss
  1. dokoss

dokoss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar cekirge dorukta dogum fiyatı hakkında bilgisi olan varmı veya bursadaki ozel hastanelerde ne kadar.sigortam yoki

2. 21 Ocak 2010
  3. dokoss

dokoss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kımse yokmmuuuu

4. 21 Ocak 2010
  5. nilimsi

nilimsi ömercik.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben eylülde sigortalı olarak epdrl sezeryana 1.4oo ödedim

6. 21 Ocak 2010
  7. dokoss

dokoss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sigorta
    % 30 unumu karsılıyo cnm

8. 26 Ocak 2010
  9. kesme xsxeker

kesme xsxeker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende tam bu konuyla ilgili başlık açıcaktımki konunuzu gördüm..orda doğum yapan arkadaşların fikirlerini almak istiyorum..memnun kaldınızmı hastaneden ve hastane neleri karşılıyor ilgisi alakası nasıl personelin..benim doktorum dışardan gelicek oraya..anlaşması varmış..sgk dan yararlanamıycam o yüzden.bana normal 600 sezeryan 900 dediler..doktor parasıda hariç tabiki buna...sizlere nasıl fiyat verdiler merak ediyorum ama bu fiyat benim doktorun özel anlaşması gereği verilen fiyat olabilir normalde sgk lı değilsen ve orda doğumunu gerçekleştirmek istiyorsan fiyatlar nasıldır bilemiyorum

10. 26 Ocak 2010
  11. nilimsi

nilimsi ömercik.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    cnm dısardan dktrnz gelirse ne kadar olur bilimyorum.benim bildiğim paket fiyatlar var.size söylenilen raakamlar sanırım epiduralsz rakamlar epidural falan olunca artıyor bence bunları sorun ben eylülde epidural sezeryana 1.4oo ödedim dktrmda oranın dktrydu.(sevil paker) 1 gece kaldım amelyttan sonra hemsire dktrlar personelin ilgisi gayet iyiydi memnun kaldım bir t tek gece hemsireler hemen gelmemişti cağırınca onun haricinde hersey iyiydi biraz paracı bir hastahanedr.ama hakları war ben memnun kalmıstım kızlar

12. 26 Ocak 2010
  13. sanal

sanal Annesinin paşası Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canm senin doktorun şevket yılmaz hastanesinin doktorumu dışardan gelcek demiştin.benimde şevkette mustafa demirhan var onun hastasıydım o doğumları dorukta yapıyomuş ama ben doktorumdan memnun kalmadığım için değiştirdim.senin doktorun kim.

14. 26 Ocak 2010
  15. kesme xsxeker

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim doktorum faruk bey..mustafa demirhan hakkında bilgim yok ama eğer onunda orda anlaşması varsa fiyat alabilirmisin merak ediyorum herkese farklımı uyguluyolar..şimdiki doktorun kim peki memnunmuusn..ben farukbey hakkında diğer sayfada bir yazı okudum çok üzüldüm..ama tabiki ne kadar doğrudur bilemiyorum... insanın 9 ay boyunca kendini emanet ettiği doktoru hakkında böyle bişi okuması heleki doğuma günler kala gerçekten yıkıcı oluyomuş :KK43:(

16. 27 Ocak 2010
  17. sanal

sanal Annesinin paşası Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben artık mustafa beye gitmiyorum açıkcası sanada tavsiy etmem.ben şuanda yıldırım dorukta şeyma hanım var ona gdiyorum doktoruma güveniyorum ve memnunum.sen galiba çekirge doruğa gidiyosun.doktorundan hakkında ne okudunki bu kadar çekindin yaa

18. 27 Ocak 2010
  19. kesme xsxeker

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim burda açtığım bir sayfada yazılan mesajdan bahsediyorum canım..gerçi ne kadar doğrudur bilemiyorum..faruk bey çok güvenilir ve işini iyi yapan bir hekim...kasıtlı olarak yazıldığı düşüncesindeyim..onu hakkında çünkü ben bugüne kadar övgüden başka hiçbirşey duymadım ...yıldırım dorukta doğum ücretleri çok iyi bu arada doktorundanda memnunsan ne ala..allah hepimizi kolaylıkla kurtarsın inşallah... hastane doktor hepsi vesile çünkü bi yere kadar herşey olcağına varıyor