BURSA da en iyi tüp bebek merkezleri ve fiyatları nedir !!!!!!! lütfen yardım edin

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve meybie tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : meybie
  1. meybie

meybie ikiz anne adayı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar bursa da hangi tüp bebek merkezlerine gittiniz.ilgi ve alakaları nasıl..fiyatlar nasıldıır?lütfen yardımcı olun kızlar.benim gibi ilk kez tüp bebek deneyeceklere tecrübelerinizle umut olun mafoldumben.şimdiden çok tşk ederim.rabbim hepimizin yüzünü güldürsüün:Saruboceq:
  2. 3 Haziran 2009
  3. sarach

sarach Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sevgili meybie

Ben de bursa'da oturuyorum. Acıbadem'de yaptırdık. Doktorum Doç. Dr. Şahin Zeteroğlu. Onun hakkında daha önce yapılmış yorumları okuyabilirsin. Ben çok seviyorum doktorumu. Oldukça başarılı.
    Fiyatlar da o kadar abartılı değil. ılk denem 3700 TL ıkincisi 3000 TL Üçüncü deneme de bedava yapılıyor. Ama ben zaten 3. denemeye kalacağını zannetmem. ıstersen git bir görüş. Eminim kararını hemen orada vereceksin.
  4. 3 Haziran 2009
  5. sarach

sarach Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Güzel duan için teşekkürler. Umarım senin de herşey istediğin gibi olur.
  6. 3 Haziran 2009
  7. bluesuu

bluesuu Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    merhaba canım.......bende bursa acıbadem şahin zeteroğlunun hastasıyım.ilgi ve alaka çok güzel.fiyatlarda arkadaşın yazdığı gibi.şahin bey ve ekibi işinin ehli kişiler......hijyende süper.....ama tabiiki karar senin......tedavin şimdiden hayırlı uğurlu olsun.....
  8. 4 Haziran 2009
  9. meybie

meybie ikiz anne adayı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm çok tşk ederim.evet diğer yorumlarıda okudum.oldukça ünlü bi doktor.peki senin kaçıncı denemen.sonuç nedir?ilk tedaviye adet zamanına yakın bi zamandamı gidiliyor?nedir ne değildiir çok merak ediyoruum.çokta heyecanlıyım.iyi varsınız...opuyorumnanaktan
  10. 4 Haziran 2009
  11. bluesuu

bluesuu Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    meybie......ilk muayene adetin 2.ci günü oluyor.doktor sana ondan sonraki aşamaları zaten anlatıyor....
  12. 6 Haziran 2009
  13. bethy

bethy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar merhaba,
    bende Şahin beyi çok sevmiştim. çok ilgi alakalılar. ilk tüp bebek tedavisini oraya yaptırdık. sonra kalan embriyoları dondurduk. 6 ay sonra onları da transfer ettiler. ikisi de tutmadı. ikisinde de en şanslı grupta olduğumuzu, büyük olasılıkla tutacağını söylemişlerdi. az değil 21 emriyo oluşmuştu. yaşta 27. tutmayınca nedenini sorduğumda herşeyden olabilir bilemeyiz dedi. bu kada yani. o kadar para veriyoruz ama garantisi yok. kısmet işi galiba bu işler.
  14. 6 Haziran 2009
  15. Merhaba kızlar. Ben Bursa Tüp bebek merkezinde yaptırdım. Beni oraya doktorum Prof.Dr.Osman Develioğlu yönlerdi. Söylediğine göre bu işlemde en önemli kişi embriyologmuş, Bursa'nın en iyisi de orada imiş.Dr. Armağan Ulubaş harika biri. Merkezdekiler de çok ilgililer. Beni sürekli kontrol altında tuttular. Artık dört aylık iki kızım var.Merkez SGK ile anlaşmalı, bu nedenle fiyatlar uçuk değil.
  16. 6 Haziran 2009
  17. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    selam kızlar

benim 3 tup bebek denememi İSTANBULDA AMERİKAN HASTANESİNDE yapıldı fakat tutmadı

daha sonra BURSA TUP BEBEKTE denedik iki kez ikiside tuttu fakat düşükle sonuçlandı iki hamileliğimde

ilgi alaka güzel şikayet edebileceğim bir durum yaşamadım

RABBİM yardıncın olsun
  18. 6 Haziran 2009
  19. sweetbaby

sweetbaby Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    mrb canım ben de bebiş olmayınca bir tüp bebk merkezine gitmeyi uygun görmüştüm. gittim ama bana sadce yumurta takibi yapıldı. sonra kist olunca ara verdik ama ben kendiliğimden hamile kaldınm. ama doktorumdan çok memnundum. murat erdemir. jinemed tüp bebk merkezi. yalnız ben tüp bebk fiyatları ile ilgili ilgi veremicem. çünkü bilemiyorum am sitesinde yazıyodu.devletle anlaşması yok. normal muayene 100 tl. yumurta takibi için sadece 100 tl vermiştim.bi git görüş istersen.