Bursa da iyi bir onkoloji doktoru arıyorum acil

Konusu 'Onkoloji - Kanser ve Türevleri' forumundadır ve xsxekerkxixzcandy tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : xsxekerkxixzcandy
  1. xsxekerkxixzcandy

xsxekerkxixzcandy İyi ki geldin pamuğum.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar, annemin göğsünde kitle vardı doktora gitti mamagrofi çekilmiş, doktorun biri yok bişey demiş, biri kötü sonuçlar demiş,
    İyi bir doktor arıyoruz kime inanacağımızı şaşırdık ,Lütfen acil yardımcı olurmusunuz ??? Allah rızası için

2. 21 Şubat 2009
  3. cixgxdemcik

cixgxdemcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    onko tıp merkezi var.dr adı bülent orhan.gerçekten çok iyi bir dr.biz çok memnunuz.eşimin tedavilerini orda oldu.şu an gayet iyi.kontrolleri.devam ediyor.tavsiye ederim

4. 21 Şubat 2009
  5. cixgxdemcik

cixgxdemcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada çok geçmiş olsun inşallah bişey yoktur.

6. 21 Şubat 2009
  7. berna16

berna16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım onkoloji dalında medical parkın doktorlarının en iyisi olduğunu biliyorum bir yakınım kapı kapı dolaştı ama orasının bi doktoru onu iyileştirdi istersen adınıda öğrenebilirim çok geçmiş olsuın :Saruboceq:

8. 21 Şubat 2009
  9. xsxekerkxixzcandy

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sağolun arkadaşlar, çok teşekkürler Turay Yazıcı varmış onkoloji hastanesinde ama iyimi bilmiyorum

10. 21 Şubat 2009
  11. xsxekerkxixzcandy

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Canım teşekkürler , geçmiş olsun eşinede, yeri nerde burasının , telefonunu bulamadım netten, ücretleri nasıl?

12. 25 Şubat 2009
  13. neslihanaltuntas

neslihanaltuntas Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben İstanbulda yaşıyorum ama araştırırken ulaştığım bir doktor oldu Prof Faruk Memik. Bursa'da mükemmel bir doktor Gastroenteroloji Uzmanı.
    Dünya Gastroentroloji ve Cerrahlar Derneği Başkanı.Adresi:Rentıp İhsaniye Tıp Merkezi.Gastroenteroloji Bölümü
    Fatih Sultan Mehmet Bulvarı 42/a. Nilüfer
    Bursa
    En azından size tavsiyede bulanabilir.

14. 25 Şubat 2009
  15. neslihanaltuntas

neslihanaltuntas Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bizde kapı kapı dolaştık Medical parkın hataları ve tecrübesizliği yüzünden babamı kaybettik.Ama İyileşen birini duymak güzel gerçekten.Benim hastanede kaldığım süreç içerisinde hasta yakınları ile arkadaş olmaya başlayınca dikkatimi çeken şu oldu bir kişi bile ben çok memnunum demedi herkes lanetler yağdırıyordu ama gel görki hastamızıda çıkaramıyorduk elimizi ayağımızı okadar bağlıyorlardı.23 gün kaldık hergün sadece kendi katımızda hep aynı filmi izledik hastaların nasıl yürüyerek geldiği nasıl kötüleştiği ve yoğun bakımda mikrop kapıp ölmeleri.Allah herkesin yardımcısı olsun ne hastane ne doktor neye güvenicez insan şaşırıyor böle durumlarda.

16. 23 Şubat 2010
  17. mlkmst

mlkmst DüNyA BaNa gÜzEl Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    özcan yıldız bursa onkoloji hastanesinde çok ilgili bir doktor kendisi babam için gidiyorduk tavsiye ederim

18. 23 Haziran 2012
  19. yalel

yalel Begüm'ün Annesi... Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar merhaba, bu konu çok gerilerde kalmış... tek tek topikleri araştırırken buldum.

Benim de annemin sol göğsünde, hemen hemen 1 senedir bi sıkıntısı vardı ama eline bişiler gelmiyordu.
    bir kaç ay evvel kendi kendine bi kitle farketmiş ama, ilgilenmemiş. bir kaç gün evvel, artık rahatsız etti heralde, mamografi çektirmeye gitmişler babamla..

sol göğsünde bi kitle görülmüş. tam detaylarını bilemiyorum. henüz görmedim neticelerini... görmek isteyemedim hatta... ama ultrasonu çeken kişi, ''bu konuyu bi araştırın, iyi görmüyorum'' demiş.

şimdi ne yapacağımızı bilemiyoruz. bu konulara nerden başlanır? nerelerle görüşülür? hangi branşla muhatap olmak gerekir? kime gitmek ve dert anlatmak gerekir bilemiyoruz...

bi tavsiyesi olan, BURSA'da tavsiyesi olan var mı?

Nolur bi yardımcı olur musunuz? çok kötü hissediyorum kendimi... annem de aynı şekilde... torununa daha yeni kavuştu kadın, henüz kokusuna doyamadan kötü bi durum olmasından çok korkuyoruz.

BURSA'da bu meme dokusundaki problemlerle ilgili (hastalık adı bile kullanamıyorum henüz) bildiği iyi bir merkez-doktor tavsiyesi olan varsa çok sevinirim.
    Bir de yol yordam bilenlerden, izlenecek adımları öğrenebilir miyim lütfen....