Bursa da kendime bir i aryorum ilgilenin ltfen

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve evrasu tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : evrasu
  1. evrasu

evrasu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    33
    slm arkadaşlar ben bekarken meridyen alış veriş merkezinde çalışıyordum ama şuan çalışma saatleri bana uymuyor evliyim ve oğlum var dolayısıyla bana uygun bir iş bulursanız çok sevinirim büro işleri olabilir yani bir dk. yanı avukat yanı olabilir ama bayan olmak şartıyla aranızında bana yardımcı olabilecek ark. varsa çok sevinirim...ihtiyacım var işe arkadaşlar...

2. 4 Haziran 2009
  3. Adesss

Adesss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    bende arıyorum ama malesef bazen aklıma evde pasta kurabiye yapıp satmak geliyoama nasılolucak neriye satıcam ovar::KK43:

4. 4 Haziran 2009
  5. evrasu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    33
    cnm bende senin kadar çaresizim ve senin kadar becerikli değilim satma anlamında yetenekliyim ama pasta kurabiye yapamam dışarıya satışa çıkaracak kadar güvenmiyorum bu konuda zaten dediğin gibi nereye satıcaksın buda var...

6. 8 Haziran 2009
  7. evrasu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    33
    arkadaşlar bu arada ben oriflamıda avonuda denedim ya okadar çok herkes bu işleri yapıyorki kime satacam herkes gelişinden kendine alıyor zaten satış yapmaya değil kendşi ürünlerini uygun fiyatlı almaya iyi oluyor onlara üye olmak....

8. 2 Temmuz 2009
  9. fatobrs

fatobrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende iş arıyorum. Sadece şirket bünyesinde muhasebe elemanlığı olabilir, nişanlım ancak bu şekilde çalışmama razı. Umarım bende, iş arayan herkesde gönlüne göre iş sahibi olurlar...:Saruboceq: