Bursa ' da tüp bebek

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve elifinelizi tarafından 18 Ekim 2011 başlatılmıştır.

18 Ekim 2011
    Konu Sahibi : elifinelizi
  1. elifinelizi

elifinelizi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba herkeze.
    Dün acıbadem hastanesinde Şahin beyle göüştüm tüp bebek için sgk nın hiçbirşeyi karşılamadığını söyledi . Bursada güvenilir ve sgk destekli bir tüp bebek merkezi arıyorum . Deneyimli arkadaşlar bana bir fikir lütfen . :18:
  2. 18 Ekim 2011
  3. elifinelizi

elifinelizi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    galiba yalnızım ne acı :KK5:
  4. 18 Ekim 2011
  5. Ayse_URL

Ayse_URL aceleci böceğimmm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    yok tatlım yalnız değilsin ben de bursada tüp bebek yaptırdım ama sgk anlaşması olan bir merkez değildi... ama bildiğim kadarıyla bursa tüp bebek merkezinin anlaşması var uluyolda yerleri.. iyi midir bilemiyorum maalesef..
  6. 26 Ekim 2011
  7. tuanabz

tuanabz Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Özel Mesaj At
    merhabalar ben soranus a başladım bu ay sgk ile anlaşmalı değil doktor ile konuştuk biz
    bursada sadece koza tüp bebek in anlaşması varmış sgk ile
    ama önermedi ne yazıkki bazı maliyetlerden kaçıyolar bazen şırınga tarzı malzemeleri bile tekrar kullanabiliyolar dedi (tabi sadece orası için demedi genel olarak) başka türlü o maliyetlere yapmak mümkün değil dedi bize.

dr. serbülent orhaner isterseniz bi ön görüşmeye gidin bize dedikleri 3500+ilaçlar (ilaçlarda 1000-1500 arası değişiyomuş)
  8. 26 Ekim 2011
  9. blowhole25

blowhole25 Mucizelere inanıyorum.... Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    merhaba elifinelizi yanlız değilsin.ben de bursa soranuste tedavi görüyorum sgk anlaşması yok ama ilgili bir yer tavsiye ederim bi ön görüşme yapabilirsin
  10. 1 Kasım 2011
  11. elifinelizi

elifinelizi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    çok şükür yalnız değilmişim
    teşekkürler kızlar . Sgk dan umudumuzu kesicez anlaşılan . Serbülent beyi iyi tanırım . Acıbadem de 4250,00 tl fiyat verdiler tanıdık vss 3750,00 tl iniyorlar . Güven çok önemli .
  12. 1 Kasım 2011
  13. elifinelizi

elifinelizi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Canım benim umarım gönlünce olur herşey Serbülent azıcık parayı sever :KK50:hoşş hangi doktor sevmiyorki boşverelim onları umarım mutlu haberlerin olur:KK49:
  14. 21 Ocak 2013
  15. OZGECAN_CETINKAYA

OZGECAN_CETINKAYA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaslar bizde soranus tup bebek merkezinde baslmayı dusunuyoruz bursada en iyi tup bebek doktoru olarak serbulent beyi onerdiler bilgisi olanlar yazabilir mi
  16. 22 Ocak 2013
  17. ceydda

ceydda Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba; bende bursa acıbadem hastanei şahin zeteroğlu da tüp bebek tedavisi gördüm. çok şükür ilk denemizde pozatif sonuç aldık, bu süreçte biz hastane ve doktor beyden memnun kaldık. biz sgk düşümedik hiç uzun bir süreç gerektiyordu rapor için
  18. 5 Şubat 2013
  19. yeneresin

yeneresin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben de acıbadem şahin zeteroğlu ile tüp bebek görüşmesi yaptım . muayene ücreti 190 tl verdik. ilk deneme içinde 4 kusur istedi.. ilaçlar 1200 tl tutar dedi. 6000tl yi gözden çıkarmak lazım .. 3 başarısız aşılama da bile toplam 4000tl cıvarı para boşa gitti keşke aşılama olmadan direk tüp bebeğe gitseydim...