Bursa da tüm vücut bitene kadar lazer

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve eceezgi tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : eceezgi
  1. eceezgi

eceezgi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3.977
    Ödül Puanları:
    163
    Bu uygulamayı yapan yerler nereler,ya da gidipte memnun kalanlar kalmayanlar var mı?

Yardımcı olabilirmisiniz.

Teşekkürler...

2. 23 Ağustos 2010
  3. eceezgi

eceezgi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3.977
    Ödül Puanları:
    163
    yaaaa yok mu bilen:KK43:(

4. 29 Ağustos 2010
  5. darkcashmere

darkcashmere Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben altıparmakta bu şekilde bir yere gitmiştim. 9 Ay sonra kapatıp kaçtılar. Paramda uçup gitti. Bana pek güven vermiyor. Daha köklü yerler var ama ben 8 seanısın ardından tam bitti gibi diye düşünürken 4-5 ay sonra ilk tüyler çıkmaya başlamıştı. böyle bir durumda gittiğinde nasıl karşılayacaklar o çok önemli. En iyisi biraz yüzsüz olup sağlam bir sözleşme yapmak :)

6. 1 Eylül 2010
  7. drbeauty06

drbeauty06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bu işletmelerle yaptığınız sözleşmelerin hiç bir hukuki yanı yok yani ne yaparsanız yapın haksız çıkarsınız onedenle asla peşin para ödemeyin ve sağlık bakanlığından alınmış uygunluk belgesini görmeden bir yere başlamayın,yetkili olanlar sadece muayenehane,poliklinik ve hastaneler diğerleri son yasayla tamamen kapatıldı kaçak çalışanlarda ilk fırsatta kapatılıyor paranızı geri ödeyemeyecekleri içinde kaçıyorlar!!!
    mutlaka uygunluk belgelerini ve doktorlarının çalışma belgelerini duvarlarında inceleyin bunlar yoksa uzak durun...

Lütfen okuyunuz. yaGmurluk
    http://www.kadinlarkulubu.com/lazer...yla-ilgili-son-yayinlamis-oldugu-genelge.html

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ocak 2011
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.