Bursa Do Murat Arslan

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve esma3a3a tarafından 8 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : esma3a3a
  1. esma3a3a

esma3a3a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    medical park ta murat arslan a giden varmı tavsiye edermısınız?

2. 8 Mayıs 2009
  3. XIXrena

XIXrena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba...

Ben Murat Bey'in Bulvar'daki özel muayenehanesinde gebelik takiplerimi yürütüyorum ve kendisinden şu ana kadar çok memnunum.Benim kendisinden yana bir şüphem yok.Son derece etkiliyeci bir CV'si olan,oldukça bilgili,her türlü yeniliği takip eden,kendinden emin bir doktor.Ona güveniyorum fakat benim Medicalpark'tan yana bazı şüphelerim var.Ben de doğumumu Murat Bey'le orada gerçekleştirmek istiyorum.Ama şu anda hastane SGK'lılardan hiç fark almadığı için aşırı kalabalıkmış.Bir de bilmem doğru mudur, çalışanlara birkaç aydır maaşları düzgün ödenmiyormuş ve o yüzden çalışanlar biraz savruk ve özensiz çalışıyorlarmış....Bu nedenle ben de birkaç gün önce bu sitede bir başlık açıp Bursa-Medicalpark'ın son durumunu sormuştum ama cevap veren olmadı...

Benim sizinle paylaşabileceklerim bunlar.Sağlıcakla kalın....

4. 15 Haziran 2009
  5. justing76

justing76 canım Defnem.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende murat beye gidiyorum ve şu ana kadar son derece memnunum.üstelik birde laparoskopi ameliyatı oldum kendisine ve biz memnun kaldık.telefonla aradığınızda murat beye ulaşamıyorsanız o muhakkak size dönücektir ben herkese tavsiye ederim... iyi günler....

6. 16 Haziran 2009
  7. psilokum

psilokum Sıla'nın annesi :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet öneririm.. iyi bir doktor..

8. 14 Temmuz 2009
  9. edebiyatci222

edebiyatci222 Evli, Mutlu, Çocuklu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de dün itibariyle Murat Bey'in hastasıyım. Daha önce de genel kontrol için gitmiştim. Onu gördüğüm anda bile çok rahatladım. Harika bir doktor. Çok ilgili ve güler yüzlü. Ben de JinePlus'a giderek muayene oluyorum şimdilik. Kesinlikle tavsiye ederim.

10. 11 Eylül 2009
  11. BURSA-GXUXL

BURSA-GXUXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar
    29.09.2008 de Murat bey sayesinde hayellerimin çok üzerinde sorunsuz bir doğum gerçekleştirdim.Siteye üye olma sebebim şuan hamile olup doktor konusunda karar veremeyen arkadaşları gönül rahatlığı ile Murat beye gidebilecekleri konusunda aydınlatmak.Hamileliğimin ilk ayından beri Murat bey e gittim .Eşim ve ben ilk kontrolümüzden sonra doğru yerde olduğumuzu hissetmiştik ve yanılmadık.Doğum evlilik hayatım boyunca kabusum olmuştu ve kesinlikle sezeryan yapmayı düşünüyordum.Bu konuda Murat beyin profesyonel açıklamaları ve verdiği güven sayesinde normal doğum yaptım. iyiki normal doğum yaptım aklıma her geldiğinde Murat beye dua ediyorum .Doğumdan çıktıktan 1 saat sonra ağrısız sızısız kimsenin yardımı olmadan kızımı kucaklayabilmek harika bir duygu .
    Hastane konusunda benimde çok endişelerim vardı.Gerçekten Sgk koşullarında sözümona özel bir hastane gibi görünüyor.Fakat Murat beyin hastası iseniz bu kargaşadan uzaklaşıyorsunuz.Arife günü doğum yapmıştım 1 gece hastanede kaldım tüm personelden son derece memnunum.Kimin hastası olduğunuz çok önemli.
    Hatta sizinle bu konuyu doğrulayan bir anımı paylaşmak istiyorum . Sancı odasından doğum odasına alınırken ebe tüm hemşire ve hasta bakıcıyı toplayıp biraz sonra Murat beyin doğum için geleceğini saçlarına ve üzerlerine çeki düzen vermelerini,Murat beye doğum esnasında gereksiz sorular sormamalarını söyleyip ikaz etti.Sgk konumundan çıkıp özel hastane moduna geçtiler :)

12. 11 Eylül 2009
  13. psilokum

psilokum Sıla'nın annesi :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım ne mutlu sana.senin adına çok sevindim.murat beyi bende çok sevmiştim. bazı konularda çok özenlidir. ben kendisine 1 kez muayene oldum.o arada yanında hemşire vardı.ben daha anlatmaya çalışırken derdimi hemşire 3-4 kez girip çıktı ve her dafesında kapıyı açık bırakıyordu. bende kapının açık kalmasında rahatsız olmuştum ve 3 seferde kapıyı açık bıtrakınca kalkıp kapadım. sonra hemşire geldi biz hala konuşuyoruz.yine çıktı gitti ve kapı açık. murat bey hemşireye bir bağırdı ama görmen lazımdı.. hemde hemşirenin yaşı baya vardı.. sonuçta kadın doğum doktoru bu ve özel diye bir şey var yani.. bu tür şeylere dikkat edilmesi gerekiyor. benim doktorumda ahmet bey. bende ondan çok memnunum. hastahane koşullarının iyi olmasına sevindim.inşallah bende o günlere gelebilirim..

14. 22 Eylül 2009
  15. BURSA-GXUXL

BURSA-GXUXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Göz açıp kapayana kadar geçecek hamilelik günlerin ve resimlere bakıp özleyeceksin:) Hayırlısı ile doğumunu gerçekleştirip bebeğinle sağlıklı bir şekilde evine dönmeyi kısmet etsin Allah.umarım benim gibi kolay bir doğumun olur.
    Murat bey disiplinli ve titizdir paylaştığın olaya şaşırmadım :)

16. 6 Ekim 2009
  17. xergen

xergen UMUTLUYUM... Üye

Beğenildi:
    906
    Ödül Puanları:
    93
    arkadaşlar ben de 3.5 yıldır bursadayım ve sitenize dün üye oldu.
    dünden eri tedavi olmak için doktor arayışındayım.Çok kararsız kaldım Bana yardımcı olursanız çok sevinirm.

18. 6 Ekim 2009
  19. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aman arkadaşım çok dikkatli bir seçim yap bende bursalı deyildim hamile kalınca tesadüfen bi doktora gittim sonu pek hoş olmadı o yüzden iyice araştırmadan sakın ama sakın gitme bak burda bursalı doktorların farklı topicleri var takip et onları ahmet beyin topici var özer beyin var e bide murat beyin var oku hangisi aklına yatarsa zaten ahmet beyde murat bey gibi medicalde