bursa doğumevinde Özlem Canıteze giden var mı ?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve xsxekerkxixzcandy tarafından 6 Ekim 2008 başlatılmıştır.

6 Ekim 2008
    Konu Sahibi : xsxekerkxixzcandy
  1. xsxekerkxixzcandy

xsxekerkxixzcandy İyi ki geldin pamuğum.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar, benim düşük riskimde varmış, iyi bir doktor arıyorum, Hayat hastanesine gittm ama sonra orası iyi değil dediler, Doğumevi istiyorum sonuçta konularında uzmanlar,
    Özlem Canıtez yada tavsiye edebileceğiniz doktor varmı, bayan istiyorum
    a.s.

2. 6 Ekim 2008
  3. perlin

perlin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Canim ben gitmiyorum ama sühendam benderli ismini çok duydum illa baya n ariyorsan ben ziya çetine gidiyorum zübeydenin doktoru çok memmunun onuda tavsiye edebilirim

4. 6 Ekim 2008
  5. xsxekerkxixzcandy

xsxekerkxixzcandy İyi ki geldin pamuğum.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sühendan benderli için muayenehanesi çok kalabalık gece birlere kadar bekletiyor diye duydum,
    napsam bilmiyorum ki, daha önce giden yokmu Özlem hn a arkadaşalr ya? iyiymiş diye duydum

6. 6 Ekim 2008
  7. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben sana doğum evinden dr özer kutluyu şiddetle tavsiye ediyorum. bahsettiğin dr u yani özlem hanımı bilmiyorum o da iyidir belki ama özer bey gerçekten konusunda çok uzman biri. aynı zamanda tüp bebek mrk.de de çalışıyor. gerçi benimki doğal yolla olan bir gebelik ama benimki de riskli. ben de bundan önce bir düşük yaptım. o zaman başka bir dr a gidiyordum. o da iyiydi ama özer bey özellikle riskli gebelikler konusunda da çok uzman. ben de kendisine bu sitedeki bazı arkadaşların tavsiyesi üzerine gitmiştim. acayip memnun kaldım. özel muaynehanesi de çok tıklım tıklım olmuyor. hastasına yeterince hatta fazlasıyla zaman ayırıyor. gidince çok beklemiyorsun hele erken saatler olursa 16:30-17:00 gibi çok çabuk sıra geliyor. zaman zaman hastaneye de çağırıyor. yani ilaç yazmak, test tahlil falan için. ayrıca hiç de paragöz biri değil. gözü tok yani. hastayı kesinlikle strese sokmuyor, çok rahatlatıyor. genellikle karından usg ile takip ediyor. düşünürsen yardımcı olurum sana canım.

8. 8 Haziran 2010
  9. trhn1677

trhn1677 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ArkadaŞlar bı araŞtırma yaptında zÜbeyde hanım doĞum evınde koca hastanede 4 tane bayan doktor var. SÜhendanı bılıyorum. Onun dıŞında gıtıtĞınız,memnun kaldıĞınız. Tavsıye edebıleceĞınız bayan doktor var mı?

10. 25 Eylül 2010
  11. kubrayagmur

kubrayagmur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :nazar:arkadaşlar merhaba ben 2.5 aylık hamileyim buzamana kadar bi erkek doktora gittim pek memnun kalmadım zübeyde doğum evinden ne olur ii bi doktor tavsiye edin çok kararsızım:KK43:

12. 25 Eylül 2010
  13. zelcan

zelcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    420
    Ödül Puanları:
    153
    canım ben 2 kere 10uncu haftalarda bebeklerimi kaybettim
    çok dr değiştirdim
    zübeyde ye de gittim, jimere de çekirge doruk'a da ama şu an gittiğim dr mükemmel diyebilirim tek kelimeyle
    ahmet yılmaz medical parkta muayene ücreti 48tl
    ama özelde gidebiliyorsun yine medicalde akşam saatleri ve ctesi o ayda 100tl
    ay boyu kontröllere ayrıyeten ücret ödemiyorsun
    biz o şekilde gittik eşimde her defasında izin almak zorunda kalmadı
    zaten 15 günde bir çağırıyor normal le aynıya denk geliyor
    bi sorun olursa seve seve cevaplarım gerçekten memnun kalacağın bi dr
    show tv de herşey sağlık için proğramına da çıkıyor ara sıra belki denk gelmişsindir
    bizde son birkaç günümüz doğumu bekliyoruz hayırlsıyla
    özel mesajda atabilirsin sorun varsa

hayırlı olsun bu arada :)

14. 15 Ekim 2010
  15. kubrayagmur

kubrayagmur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba cnm bebeklerini kaybetmene çok üzüldüm rabbim kimseye göstermesin ama tekrar annne oldun sanırım allah sağlıklı hayırlı evlat versin inş. ama ben erkek doktora gitmek istemiyorum yani benim için çokta sorun değil aslında ama eşim istemiyo oyüzden bayan doktor istiyorum şuan bi doktora gidiyorum ama yine okadar memnun değilim nasıl olucak bilmiyorum...