Bursa Doruk Tıp Merkezi Hakkında bilgi...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve gxuxzelresim tarafından 3 Mart 2008 başlatılmıştır.

3 Mart 2008
    Konu Sahibi : gxuxzelresim
  1. gxuxzelresim

gxuxzelresim mutluyum çünkü anneyim:) Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim doğumuma yaklaşık 2 ay var ve doğumumu doruk tıp merkezinde yapıcam sanırım.doğumum sezeryan olacak. Orda Fatma Güray varmış. özellikle onu tavsiye ettiler orada doğum yapmış yada farklı bir doktora giden var mı? fikirlerinizi bekliyorum.hastane olarakta bilgisi olan varsa yorumlarınızı bekliyorum hanımlar. şimdiden teşekkürler...a.s.

2. 3 Mart 2008
  3. elifnihal

elifnihal Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    doruk tp merkezine gidiyorum ve memnunum, doğumumu da orada yapacağım.doktorum sevil paker. arkadaşım ve kuzenim doruk tıp merkezinde doğumyaptılar ve çok memnun kaldılar.
    bebişini hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.

4. 3 Mart 2008
  5. bilgen16

bilgen16 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende çekirge doruk tıp merkezine gidiyorum doktorum sevil paker hem hastaneden hemde sevil hanımdan çok memmnunum doğumumu kısmetse orada yapacağım. Dün bir arkadaşımda orada doğum yaptı ilgi ve ortamı çok güzel hayırlısı ile kucağına al inşallah bebeğini

6. 4 Mart 2008
  7. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Yeni Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel Resim Sen şu An Hangi Doktora Gidiyosun Canim
    Doğumun Neden Sezeryan Olacak...

8. 4 Mart 2008
  9. gxuxzelresim

gxuxzelresim mutluyum çünkü anneyim:) Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim belimde problem var bel fıtığı. şu anda da zaten gebelere özel bir korse kullanıyorum belim için.şimdi bile epeyce ağrım var normal doğumu kaldırabileceğimi düşünmüyorum. yani benim için ileride sorun olabilir.o yüzden sezeryan olacak. takip için osmangazi tıp merkezine gidiyorum.ibrahim beye. doktorumdan çok memnunum ama hastane olarak doruk daha kapsamlı. onun için biraz kararsız kaldım aslında.

bu arada ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim a.s.

10. 4 Mart 2008
  11. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Yeni Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında sürekli seni takip eden doktorun yapsaydı doğumunu daha iyi olurdu diye tahmin ediyorum.çünkü seni ve gebeliğini tanıyan bi doktor o son ayda farklı bi doktora gidip doğum talebinde bulunmak nasıl olur bilmem.

herşeyin hayırlısı canım allah sağlıkla kurtulmayı nasip etsin.

12. 9 Nisan 2008
  13. Gamzeki

Gamzeki Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende doruk tıp merkezine gidiyorum fatma güray bana bakıyor kendisinden memnunum fakat diğer doktorlara göre daha pahalıymış bende ordaki sevil hanımın doğum ücretini merak ediyorum ona gidenler bana bu konu hakkında bilgi verebilirlermi?

14. 9 Nisan 2008
  15. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben gizem yıldırıma gitmiştim bir kere memnun kaldım muayene ücreti 40 liraydı çok ucuz yani doğumum da büyük ihtimalle orda yapabilirim cuma günü konuşacağım o zaman daha kapsamlı bilgi veririm arkadaşlar...

16. 9 Nisan 2008
  17. Bende Ali Riza Bey E Gittim Ilk Defa çok Ilgili Doruk Da Dogum Nekadar Bilen Var Mi Normal Sezeryan

18. 14 Kasım 2008
  19. brnsrk

brnsrk Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben sevil pakere 1 kere gittim 65 ytl muaynesi ama ben hiç memnun deilim 25 yasındayım 1.5 sene olmadı ona gittim bana 35 yaş üstü olmayan kadınlar için ilaç vermiş deiştirdim dr şimdi yıldırımdaki doruk tıp merkezine gidiyorum doktorumda cok ilgileniyo seninle karsılıklı oturup muhabbet ediyo ve ayrıntılı bi şekilde anlatıyo hemde muayne ücreti 15 ytl sadece pahalı bakan iyi bakar diye bişey yok bence sevil paker 65 bakıyo ama hemşirelikten dr olmuş kendisi.bu arada benim dr ali rıza aydın :enbuyukkk:

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Şubat 2009