Bursa Dr Semih beyin hastas olan var m kzlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve tugceeeee tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : tugceeeee
  1. tugceeeee

tugceeeee ****AŞIK**** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Semih beyin hastası varmı aranızda kızlar?nasıl davranıyor hastalarına?ben doktorumu değiştirmek istiyorum ve bana herşeyden önce güven verebilecek bir doktorum olsun istiyorum.İsmini vermek istemiyorum şimdiki doktorumun ama bana gerçekten hiç güven vermiyo:1no2:

2. 12 Ekim 2009
  3. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım dr semih bey kim,
    hangi hastanede çalışıyor,
    şimdiki dr un kim, neden güven vermiyor, :sm_confused:

bunları açıkla ki yardımcı olabilelim.
    bak burda bursalı dr larla ilgili bir sürü topik var. onları bir incele.
    semih bey her kimse onu da iyice araştır.
    doktoruna güven duymak çok önemli tabiki.
    içine sinmiyorsa değiştirmek en doğal hakkın.

4. 12 Ekim 2009
  5. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yapraknile katılıyorum eyer güven vermiyosa yol yakınken hemen deyiştir tecrübe konuşuyo buradakaydirigubbakcemile3şaka bi tarafa bursalı doktorların topiclerini bi incele bak ordaki doktor hastalarına sor sende araştır kararını ver

6. 13 Ekim 2009
  7. erze

erze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    semih bey eğer semih serbest ise cok soğuk biri, pek soru sorulmasını sevmiyor ; ama genc olmasına rağmen bilgili... memnun olanlar var ama çok soru sormayı seviyorsan başka doktor bakmalısın.

8. 7 Ocak 2010
  9. MYSWEETBABYY

MYSWEETBABYY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    semih beyin hastasıyım özel anadolu hastanesindeydi.ama suan hastane değiştirdi bugün arayıp öğreneceğim.ben cok memnunum ama ilk soğuk bi dr gibi gelebilir ilk bende yadırgadım ama işini iyi yaptığına inanıyorum.gereksiz yere konusmuyo sakin bi insandelikafadulden

10. 20 Nisan 2010
  11. Esl

Esl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    opuyorumnanaktanmerhaba sırf size bu iletiyi yazabilmek için üye oldum. Semih bey ile birebir çalışma şansım oldu inanın çok iyi ve becerikli bir doktor. yaşının genç olmasına rağmen prof doktorlar kadar güvence verebilir insana soğuk bir insan değil kesinlikle hamilelik için düşünüyorsanız eğer zaten uzun bir süreç seyrettiği için doktor hasta ilişkisi çok iyi oluyor. ,ben de kendim için hala buralarda olursa eğer Semih ,serbest i düşünüyorum. ıyi günler umarım yardımcı olmuşumdur

12. 6 Şubat 2011
  13. ayda_

ayda_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba bende cevap yazmak için üye oldum 3 aylık hamileyim semih serbest ile tavsiye üzerine tanıştım ve harika bir doktor genç ama efendi bir adam çok memnunum doğumumuda inşallah onda yapmayı düşünüyorum şu anda özel konur hastanesinde görev yapıyor gitmek isteyenler tereddüd etmesin...:nazar:

14. 7 Nisan 2011
  15. nurr

nurr herşeyim,meleklerim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba ayda,konur hast.muayene 20 tl,miş galiba.doğum ücretini konuştunuzmu acaba,epidural sezeryan doğum yapmak istiyorum,bende 10+4 haftalık hamileyim,medikale gidiyorum şimdilik,araştırma içerisindeyim.by by

16. 8 Nisan 2011
  17. pinarmelis

pinarmelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ,
    bende 20 haftalık hamileyim.tavsiye üzerine semih beye 1 kez gittim gerçekten bilgili bir doktor ama konur hastanesini düşünüyorsanız hastanenin yeni doğan yoğun bakım ünitesi yok.bunu göze alarak devam edin.bir arkadaşım doğum yaptığında solunum problemi yasadı bebek o yüzden küvöze almak durumunda kaldılar başka hastaneye sevkettiler anne konurda bebek başka yerde kaldı.inşallah hepimiz sorunsuz bebeklerimize sağlıkla kavuşuruz ama her olasılığıda düşünmek zorundayız. allah korusun erken doğum vs. olabilir bilginizolsun.ben semih beyle bunları konuştum istersen başka hastaneye gelebilirim dedi ama ben hastanenin doktoru olsun diye değiştirmek zorunda kaldım en başında.
    benim2. hamileliğim 5 yaşında kızım var hiç problem olmadan doğdu evimize geldik heskes sorun yaşayacak değil tabikide bunu öylemek isterim içiniz rahat olsun.

18. 26 Temmuz 2011
  19. ayda_

ayda_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb nurr muayene 20 lira evet sadece tarama testinne ek olarak 100 lira verdim doğum konuşmadım ama normal doğum 1000 lira diye dudum şu an 34 haftalık hamileyim doğumumu konurda yapacağım semih bey çok iyi ve bilgili bir bey ben tavsiye ederim...