bursa esentepe tıp merkezi demet hanıma gidenler

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve eslmeslm tarafından 13 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : eslmeslm
  1. eslmeslm

eslmeslm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben bugün gittim memnun kaldım şimdilik acaba doktor hanımla yada hastaneyle ilgili bilgisi olan varmı

2. 5 Ekim 2010
  3. trhn1677

trhn1677 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    başka giden yokmu hiç yaaaa.. bende yarın için randevu aldım..ıyı bir doktor olduğunu söylüyorlar. sgk lıyım. inş. o test bu test diyip yolmazlar bızı

4. 5 Ekim 2010
  5. leadangel

leadangel Tuğkanın annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım gitti aynen öyle oldu o test bu test haydi ben bu poliklinik tipi yerleri oldum olası sevmedim zaten

6. 7 Ekim 2010
  7. trhn1677

trhn1677 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bende dün gıttım..korktuğum gıbı olmadı. Demet hanım ıyı bı doktor. Muayene etti. Sorularımı cevapladı.teste gönderdi benide. Ama test 5 lira. Kendi özel doktoruma gidip 115 tl ödeyecektım. Tesadüf esentepe tıp merkezine gidip 25 tl ile hem muayenem hem testim yapıldı hemde sorularım vevap buldu. Aklıma takılan bi soru için demet hanımı iş telinden aradım. Sağolsun onada cevap verdi..benim ilk deneyişimde doktorda hastanede güzeldi..ama ben bile hala kararsızım..bikaç kez daha gittikten sonra esentepe tıp merkezi güzledir yada kötüdür diyebilirim.

8. 7 Ekim 2010
  9. arzuyusuf

arzuyusuf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benceede esentepe çok güzel polıkılınık demet hanımıda çok beğendım muayene odasıda çok güzeldı şahsen bursada doğum yapacak olsam hastanelerden once orayı düşünürdm doruk tıpada gittim ama esentepe çok güzeldı hem ilgi hem de temızlık bence güzel tavsıye ederım