Bursa hamişleri buraya :)

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve gonulirem tarafından 12 Kasım 2010 başlatılmıştır.

12 Kasım 2010
    Konu Sahibi : gonulirem
  1. gonulirem

gonulirem 2. meleğim sağlıkla gel.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar merhaba ,kuvvetle muhtemel bu yazıyı okuyorsanız sanırım bursalısınız,bende bursalıyım ve 5+6 günülük hamişim ve bu ikinci gebeliğim ,daha önce şuanda doruk tıpta gförev yapan Dr.MElike Yıldırımda Doğum yaptım,fakat şimdi dr değiştirmeye karar verdim ve bir kaç kişini tavsiyesiyle Bahar hastanesinde görevli dr.Güler YILDIZdan randevu aldım,aralık2de gidip ilk gebelik muayenemi orada olacağım,sizce Güler Hanım nasıl bir doktor tavsiye ediyormusunuz :18::KK71:

2. 13 Kasım 2010
  3. fatosss16

fatosss16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tebrik ederim canım Ben zübeyde hanıma bağlı ziya çetin'e gidiyorum 35, haftadayız Gayet memnunum Ama bahar tıptaki doktorları da çok duydum Çok ilgili oldukları için bende oraya gitmeyi düşündüm ama küçük bi sorun çıktı gebeliğimde ve bildiğim güvendiğim ziya beyi tercih ettim... Hayırlısı inşallah...

4. 14 Kasım 2010
  5. gonulirem

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    sevgili fatoss16 merhaba,tanışmak ne hoş ,sen benden baya öndesin :nazar:maşallah,ben ilk bebeğimi 33+4 haftalıkken normal doğumla kucağıma aldım ve şimdi 3 yaşında oldu:KK3: ilk dr.umla ilgili bazı hayal kırıklıklarım oldu ve başka dr arayışı içine girdim ,önerin için çok tşşkr ediyorum İnşallah Bebişini Sağlıkla Kucağına Alırsın:KK71::KK70:

6. 15 Kasım 2010
  7. gonulirem

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar başka bursa hamişi yokmu:nazar:

8. 25 Kasım 2010
  9. angel_nehir

angel_nehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar..
    ben 16+1 haftalık hamileyim. ben şevket yılmazın doktoru cenk aşkalli ye gidiyorum.
    Bahar hastanesindeki doktorlar hakkında bir bilgim yok maalesef.

10. 25 Kasım 2010
  11. aysag

aysag Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba kızlar bende bursada oturuyorum hamilemiyim bilmiyorum ama size bir soru sormak istiyorum zübeyde hanım kadın dodum hastanesi varya işte oradaki doktorlar iyi ilgileniyomu ve hastanede her türlü tesler yapılıyomu yoksa öle üstünden bakıp geciyolarmı ilk gebeliğimde basıma böle bisey gelmişti doktorum bana hersey yolunda demişti ama 3 gün gecmeden ben sezaryana gitmiştim ilgilenmemişti yani cok hastası var diye he bu arada ben sakaryadaki dogum hastanesinde yasadım bunu bursadkide aynımıdır acaba eger hastane güzel ilgileniyolar diyorsanız bana bir doktor önerebilrmisiniz allah bilir ama belkide hamileyimdir ve buradaki bursalı annelerle güzel güzel kaynasırız

12. 25 Kasım 2010
  13. zuzu08

zuzu08 yakışıklı erkegim Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    163
    :KK49: merhaba arkadaşlar inşallah bebişlerimize sağ salim kavuşuruz ben 7. haftadayım bahara gidiyorum daha doğrusu 9 aralıkta güler yıldıza başlıycam nasıl bi dr. olduğunu görmedim ama teyzemin kızı ona gidiyo gayet bilgili ve iyi biriymiş bakalım 9 aralıkta görüşücez tekrardan angel-nehir geçen hafta şevket yılmmaza gittik eşimle ama eşim ve beğenmedik çiğdem hanıma gitmiştim hiiç samimi değil cnm yaa ondan sonra bahara karar kıldık cnm.

14. 25 Kasım 2010
  15. angel_nehir

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım ben zaten dr. un özel muayenehanesine gidiyorum. sadece testler için hastaneye gidiyorum. muayenehaneye gittiğim için de gayet güzel ilgili dr. ama tabiki bütün dr lar için söylemiyorum misal ben de geçmişte şevket yılmaz da gülcan satır a gitmiştim. daha da gitmem kimseye de tavsiye etmem.
    bahar hastanesinin kadın doğumunu bilmiyorum ama babam orda ameliyat oldu. çalışanları doktoru çok ilgili çok alakalıydı. çok memnun kaldı.

16. 25 Kasım 2010
  17. angel_nehir

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben zübeyde hanım a hiç gitmedim ama iki arkadaşım orada doğum yaptı. memnun kaldılar ikisi de ama dr ların özel muayenehanesine gitmişlerdi. biliyorsunuz muayenehanesine gidince davranış ve ilgi değişiyor.

18. 26 Kasım 2010
  19. fatosss16

fatosss16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben ilk doğumumu zübeyde hanımda yaptım... İkincisi de 20 gün içinde olacak inşallah hastahane tam teşekküllü olduğu için bana daha çok güven veriyor Sonuçta doğum evi... Gayet temiz, hemşireler gayet ilgili Ve... eğer dr.ların özel muaynehanesine gidersen hastanede doktorlar öncelik tanıyorlar... Daha rahat edersin... Ben ilk doğumda sühendan benderliye gitmiştim... Çok bilgili ve ödüller alan bi dr dur Fakat her iyi doktorla uyum sağlanacak diye bi kural yok ve başımızdan geçen sağlık problemi yüzünden ikinci gebeliğimde güven duymadım ve sühendana gitmedim... şimdi ziya çetine gidiyorum Bi çok problem olmasına rağmen gebeliğimde bu zamana kadar geldik ve bunda onun payı büyük... Kesinlikle şiddetle tavsiye edebilirim ziya beyi Hastahane de bile onun hastası olmak bi ayrıcalık... :KK42: