Bursa Jimer Ahmet Bey'in Hamişleri

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve pbinay tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : pbinay
  1. pbinay

pbinay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam,
    5 hafta 3günlük hamileyim. Jimerde Ahmet Beye gidiyorum. Önceden medıcaldeydi, hamile kalamıyordum onun sayesinde hamile kaldım ve kontrollerimi ona yaptırıyorum. Ben çok memnunum ama daha önceden Ahmet beye doğum yapmış arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi acaba?? :CüvCüv:

2. 29 Aralık 2008
  3. balpetegim

balpetegim küçük prensin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim doğumumu o yaptı,şimdi uzun uzun yazamayacağım,hem üşeniyorum hem de hatırladıkça kötü oluyorum-tatlicadiarzu- benim konumu bulup okuyuverkaydirigubbakcemile3
    kontrollerde çok iyiydi,çok memnundum,öncden nuray sözeri ye gidiyordum,o çok yoğun olduğu için 5.aydan itibaren Ahmet beye gitmeye başladım,dediğiim gibi kontrolerde çok ilgiliydi,uzun uzun anlatıyordu falan...bi de çok kibar birisi,ona devam ettim yani...
    doğumum37.haftada sürpriz bir şekilde oldu ve o zamana kadar Ahmet bey beni hiç çatı muayenesi etmemişti:CüvCüv:ağır kaldırdım(karpuz kaldırmıştım:roflol:)suyum geldi,neyse beni hemen hastaneye yatırdı,o zaman alttan muayene etti ve 1cm açıklığım vardı...gece hastaneden çıkmadan bi uğradı,durumumu sordu...hiç bi şikayetim yoktu,açılmam da yoktu...o şekilde devam ederse sabah suni sancıyla beni doğurtacağını söyleyip gittibenneyaptımki tabii buna hiiiç gerek kalmadı,gece benim sancılar başladıkafamçokkarıştı sabaha kadar duvarları,yerleri tırmaladım,açılmam çok zor oldu:çok üzgünüm: neyse efendim bi de sabah geldi,durumuma baktı...sabah geldiğinde benim açılmam daha 2,5-3 cm falandı...sonra muayeneye indi...ben çok acılar çekerek 9 cm e ulaştığımda saat öğlenin 2 siydi...meğer dr bebeğin kafası çıkana kadar gelmiyormuş...bence o saatten sonra gelmesine pek gerekyok:dilcikar: neyse işte bebek bi türlü çıkmıyordu ve ben çok yorulmuştum,taakatim kalmamıştı...beyefendi gelince canımın yangınıyla beni sezeryana götür dedim...:sm_confused:ki o durumda kadınların çoğu bunu söylüyormuş....meğer dr umum da beklediği buymuş,hiç bi şey demeden beni sezeryana indirdi,genel anesteziyle sezeryan oldum:çok üzgünüm:...insan bi moral verir,azıcık destek olur di mi?9 cm den sezeryan oldum,bence benimle uğraşmak istemedi 1-2 saat benimle uğraşsa normal doğuracaktım ama benimle uğraşmak istemedi,5 dk da sezeryan yaptı,muayenelerine geri döndü...
    yaaa işte böyle,baya bi zaman hiç aklımdan çıkmadı,çok üzülüyorum...o kadar şeyi yaşadım ama normal doğum yapamadım...bence orda başka bi dr olsaydı o doğumu yaptırırdı...gerçekten çok üzülüyorum, o kadar çektim,sonucuna ulaşamadım,bi daha da hiç normal doğum yapamayacağım ne kadar üzücü
    geçemlerde gittim,çok üzüldüğümü söyledim,unutmaya çalış diyo ama ben unutamıyorum
    bu arada kontrollerde kilo takibi de yapmıyordu,söyleyeyim

Son düzenleme: 29 Aralık 2008
  4. 29 Aralık 2008
  5. AYMAK

AYMAK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bende 7 haftalık ikizlerime hamileyim çok iyi bahsetmişlerdi geçen hafta ilk kez gittim çok ilgilendi haftaya tekrar gidicem ama tedirgin oldum şimdi doğru kilo takibi yapmıyor ama hiçbir dr.un sormadığı birsürü soru sordumuhtemelen önceden tedbir almak için galiba dr.larında iyi zamanlarına denk gelmek gerekiyor sen ahmet beyin kötü bir zamanına denk gelmişsin neyse bencede düşünme bebeğin sağlıkla kucağındaya ona şükret artık geriye dönemeyeceğine göre kendinide daha fezla üzme .tabiki özel hastaneye gidiyoruz ve ilgi istememiz normal amabazen olmuyor işte ....sevgiler

6. 29 Aralık 2008
  7. AYMAK

AYMAK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞIM aLLAH KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH SEN SSK LI MI GİDİYORSUN NORMAL Mİ

8. 30 Aralık 2008
  9. pbinay

pbinay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Amin canım ya sağol. Ben ssk lı gidiyorum.

10. 30 Aralık 2008
  11. pbinay

pbinay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım seninle hemen hemen aynıyız. Bende 6 haftanın içindeyim. Görüşelim olur mu?:CüvCüv:

12. 30 Aralık 2008
  13. AYMAK

AYMAK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    olur canım iki hafta arayla mı gidiyorsun ben öyle gidiyorum c.tesi 10 randevum orda olursan karşılaşırız burdanda sık sık paylaşırız

14. 31 Aralık 2008
  15. pbinay

pbinay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben cuma günü 2 Ocakta gidicem. Senden bir gün önce. Öğleden sonra randevum var. Geldiğimde yazarım. Burda olursan okursun gitmeden doktora.
    Ben ilk gittiğimde doktorun hesabıyla ultrason farklı çıktı. Dr göre 6, ultrasona göre 4 haftalık çıktı. Oyüzden biraz tedirgin olduk. Geç döllenmiş olabilir geldiğinde bakarız dedi. Oyüzden tedirginlik var biraz. Dua et canım olur mu. Bir terslik olmasın.

16. 2 Ocak 2009
  17. AYMAK

AYMAK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım haberlerini bekliyorum

18. 2 Ocak 2009
  19. pbinay

pbinay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

selam canım. saat 3 te randevum var. çıkıcam biraz sonra eşimi bekliyorum. Kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor. Heyecanlı ve tedirginim biraz. Dua et noluur.