Bursa jimer hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sehervakti tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sehervakti
  1. sehervakti

sehervakti papatya Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    78
    Jimer Hastanesi Melike Yıldırımı önerdiler!Hastane ve Melike Hanım hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirebilirmisiniz arkadaşlar?fisfisfis

2. 22 Ocak 2010
  3. yasemmminnn

yasemmminnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Jimerde birkaç doktor duydum iii dediler bununla ilgili bir bilgi var aslında senden önce böle bir konu açmışlar jimerle ilgili onu oku istersen ben medical park ahmet beye gidiyorum ama jimeri bana da çok söylediler konulara bir bak sırayla böyle bi konu var onu oku yardımcı olur sana birçok yorum yazmışlar

4. 22 Ocak 2010
  5. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende zamanında gitmiştim hamileliyimin ilk başlarında preklampsi teşhisi konulunca yenidoğanyoğun bakımımız yok deyip yolladılar içeriye girdiyinde hastane gayet güzel ve temiz görünüyo ama geçen sene kadındoğum adına herşey denilen hastanede yoğun bakım ünitesi yoktu gazetede okudum yeni açılmış ama melike hanımı bende biliyorum gerçekten iyi bi doktor eşinide tavsiye ederim illaki jimer dersen çünkü volkan bey koymuştu bana teşhisi

6. 22 Ocak 2010
  7. leadangel

leadangel Tuğkanın annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    melike hanım gece suyum gelince hastaneye gittiğimde tanıştım o gece nöbetçiymiş kendisi doktorum gelinceye kadar muayenemi o yaptı güler yüzlü davrandı samimiydi ama normalde hastalarına tutumu nasılsıtr fikrim yok ama hastaneye gelicek olursak süper tek kelime ile çokkkkmemnun kakdık çokkk

8. 22 Ocak 2010
  9. zeyvecey

zeyvecey nergis Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim jimer hastanesinde tavsiye edebileceğim tek doktor GÜLİN OKAN işini gerçekten hakkını vererek yapıyor son derece samimi ve içten davranıyor ayrıca çok güleryüzlü bir insan doğumumu jimer de gerçekleştirdim herşey mükemmel ötesiydi tabiki bunda en büyük pay çok sevdiğim doktorumun herkese gülin okan la tanışmayı ve jimer de doğum yapmayı tavsiye ederim :)

10. 10 Mart 2010
  11. marla16

marla16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    jimerin emekli sandığı anlasması var mı acaba?

12. 10 Mart 2010
  13. semami

semami Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    anlaşması var. muayene 50 tl. (anlaşmalı fiyat)

14. 23 Nisan 2010
  15. angelic

angelic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende henüz hamile değilim mayıs ayının ilk haftası belli olacak eğer hamileysem jimere gitmeyi düşünüyorum ama hangi doktora gideceğime karar veremedim.. arkadaşım feyza hanıma gidiyor belki bende ona giderim ama ilk önce hamilemiyim onu öğrenmeliyim :))

16. 14 Mayıs 2010
  17. egoler

egoler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ıkı arkadasımın doğumda yanında bulundum. ıkısıde jımerde yaptı doğumunu. biri hastanenın doktoruyla diğeride dısarıdan kendı doktorunu getırdı. İkisininde hep yanındaydım. hastanenın kendı hastasınada hastası olmayıp sadece doğuma gelen arkadasımada gösterılen ilgi ve alaka gerçekten taktire değerdi. İkiside normal doğum yaptı. İkisininde ebeler ellerini saçlarını severek, sürekli durumu hakkında bılgılendırerek doğum yaptırdı. Su bı gerçekki doğumda doktor kadar hatta belki doktordan bıle daha fazla etkılı olan ebeler.. ve jımer hastanesı verdıgı hızmetle gerçekten süper. Anestezıcısı de çok ıyıymiş. epidural olmak yada sezeryan olmak ısteyenler ıcın anestezıcıde çok önemli.

ama ben ıkı doktorla görustum jımerde. doktorlardan hıç bırını begenmedım. Devlet hastanesı doktorları gıbıler. kötu bı durum varsa alıstırarak degıl dan diye söyleyıverıyorlar. usluplarıda hos degıl bence...

18. 14 Mayıs 2010
  19. mabelnu

mabelnu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ben jımerde doĞum yaptım drum recep doĞanlar Çok ılgılı davrandı ve Çok ıyı bır 9 ay geÇırdım,ben hastanedende Çok memnun kaldım,drum babacan tavırları ,herŞeyı sormadan anlatıŞı ,gÜler yÜzÜ sayesınde Çok rahat bır hamılelık geÇırdım