Bursa Jimer Hastanesinde doğum yapacak var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ceyo16 tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

23 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ceyo16
  1. ceyo16

ceyo16 Annesinin gülü Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Jimer Hastanesinden memnun musunuz,hangi doktora gidiyorsunuz?:ecrin_bebek:

2. 27 Şubat 2009
  3. serpilbursa

serpilbursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben jimerden volkan yıldırıma gidiyorum.iyi bi doktor memnunum.zaten doğuma az kaldı.senin ne kadar varki

4. 27 Şubat 2009
  5. ceyo16

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    36. haftadayım ben şu anda.Volkan Bey de Melike Hanım ın eşi .Ben 4.aydan beri oraya gidiyorum,genel olarak memnunum ben de.Doğum şekli belli mi,sezeryan ya da normal die bir şey tercihin var mı?Ben normal istiyorum ama hayırlısı neyse o olsun tabi.

6. 27 Şubat 2009
  7. defne_sal

defne_sal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben gülin okana gitmiştim ama ssk da yapmıştım geçen nisan doğumumu sezeryan olmuştum.faruk beyde çok iyi.

8. 2 Mart 2009
  9. serpilbursa

serpilbursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim büyük bi ihtimalle sezeryan olacak çünkü kuyruk sokumu kemiğimde problem var.doktorum normali önemrmedi bu yüzden.ben şu an 33. haftamdayım.sen jimerde melike hanımamı gidiyosun şimdi.az kalmış senin allah hayırlıyısıyla bi avazda kurtarsın ..

10. 2 Mart 2009
  11. nurce

nurce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    12 ekim de doğumumu jimerde yapmıştım, doktorum cenk aşkalli idi. çok da memnun kaldım. epidural sezeryan oldum. ameliyatım da çok güzel geçti.anestezi uzmanı erkan bey de gayet başarılı idi.
    doğum olayı bence çok nadir yaşanan şeyerden biri o yüzden güzel anılarla olmalı.en azından benim öyle olmuştu.
    jimerde faruk bey ve ahmet yılmaz çok iyi bence

12. 2 Mart 2009
  13. ceyo16

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Tşk edrim canım,hepimizi inşallah.Ben normal istiyorum,son gittiğimde bir problem olmadığını normal yapabileceğimi dr um ,hayırlısı neyse o olsun.

14. 2 Mart 2009
  15. ceyo16

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Cenk Aşkalli nin adını ben de çok duymuştum,ama şimdi Jimer de değil sanırım.Faruk Beyi in de hastası çok,ne zaman gitsek onun başı çok yoğun oluyor,Ahmet Bey de Medical e geçmiş bildiğim kadarıyla.Ben de aslında genel olarak memnunum,ama Melike Hanım çok konuşan,anlatan bir dr değil,kontrollerde kilosunu söylüyor,suyu iyi dior,ölçümlerini yapıyor,o kadar.Ben de merak ediyorum,acaba herkese mi bunlar söyleniyor?Mesela gittiğim hafta içinde bebek te ne gibi değişiklikler oluyor,o haftalarda neye dikkat etmeliyim falan..Belki de şimdiye kadar bir prroblem olmadığı için böyle geçmiştir.

16. 2 Mart 2009
  17. EU1

EU1 Guest

Merhaba,
    Benim doktorum Faruk Bey. Şimdilik memnunum. Ancak hastane çok kalabalık, çoğu zaman randevu saatinde muayene olamıyoruz.Sanırım çok hastaları olduğu için hastalarıyla yeteri kadar ilgilenemiyorlar.Sormadan pek bir şey anlatmıyorlar.

18. 2 Mart 2009
  19. ceyo16

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ben de aynı fikirdeyim,ben gerçi muayeneden önce hiç gecikmeden girdim ,ama 1 saaten fazladır bekliyorum diyenlerle çok karşılaştım.Biz de provizyon alınması için sonradan çok bekledik,muayeneden çok sürüyor.sanırım hastane yeni olduğu için tam oturtamadılar bu randevu işlerini.