Bursa JİNEMED Anneleri..Birbirimizi kaybetmeyelim..

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve EU1 tarafından 10 Eylül 2008 başlatılmıştır.

10 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar...
    Farklı konularda takip çok zor oluo..
    Burda toplanalım birbirimizi gelişmelerden haberdar edelim.
    Belkide toplanırız bi gün.Ben kk sayesinde tanıştığım bi arkadaşımla görüşeceğim yakında...

2. 10 Eylül 2008
  3. yaxgxmur98

yaxgxmur98 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşım bursa hamişleri olarak toplanıp takip ve tedavilerimizle ilgili paylasımlarda bulunmak keyifli olur gerçekten...hep buradayım....
    bu arada sen nasılsın ? herşey yolundadır insalllah.ben mercimeklerimi gördüm önümüzdeki hafta kalp atışlarına bakılacak...:dance:

4. 11 Eylül 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Tatlım herşey yolunda..Şimdilik sorunsuz gidiyo..Keyfini çıkartmaya çalışıyorum hamileliğimin..Çok heyecanlı ilk kalp atışını duymak..

6. 12 Eylül 2008
  7. EFSANE202

EFSANE202 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    slm jülicim inşallah hayırlı haberler verirsin canım :dance::dance:

8. 19 Eylül 2008
  9. ozka75

ozka75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de varım arkadaşlar.. İyi ki de Jinemed'i seçmişim..Sİzlerle buluşmak bence de iyi fikir..Ben de salı gününü iple çekiyorum.. Kalp atışlarını duyacağız...

10. 20 Eylül 2008
  11. Derin

Derin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.438
    Ödül Puanları:
    188
    merhaba arkadaşlar benim kafam çok karışık yardımcı olurmusunuzben balıkesir ayvalıkta oturuyorum izmirde 2 sefer denedim biri özelde iilk tüp bebeği yapan doktorda erol tavmergen ikinciyide ege üniversitesinde denedim ikiside negatif ben murat beyin çok iyi olduğunu sizlerden duyuyorum yazılarınıuzla hakikaten çokmu ilgili vede bilgili birde şahin beyin adı çok geçiyor kararsız kaldım yol 5 saat ama yeterki bebeğime kavuşayım orayada gelirim gemlikte amcamlar var orda kalabilirim

12. 22 Eylül 2008
  13. Derin

Derin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.438
    Ödül Puanları:
    188
    sağolasın arkadaşım hayırlı olsun raporumuz var geçerlimi acaba yoksa özelmi yaptırdınız

14. 5 Haziran 2009
  15. umame

umame Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşla ben de murat beyin hastasıyım hamileyim ve bu ayın 23 cünde cinsiyet bakacaz cok merek ediyorum acaba ne olacak sizin yaşadıklarınızı ben aştım ama cok güzel kalbin atışı cok duygulan mıştım allah isteyen herkesi evlat sahibi etsin.:

16. 8 Haziran 2009
  17. bethy

bethy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar
    bende 3 kere tüp bebek denedim. bu sefer Jinemed'te denemeyi düşünüyorum. nasıl memnun kaldınız mı?

18. 8 Haziran 2009
  19. BEBEGIMIZ

BEBEGIMIZ ipeğin annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    selam arkadaşlar bende bursalıyım ve dr um bahar hastanesinde şu an 1 yıldır uğraşıyoruz ve olmuyor ama bahar hastanesiyle irtibatımı koparmak istemiyorum çünkü murat bey var eğer olmazsa tüp bebek yoluyla hamile kalmak için urat bey e gitmeyi düşünüyorum
    benim yakın çevremde 2 kişiyi ikiz evlat sahibi yaptı hemde bu 2 aile artık ümitlerini kesmişti 10 yılın üzerinde uğraşıyolardı ve şimdi her ikiside doğum yaptı ikiinin de biri kız biri erkek çok iyi bir dr olduğunu biliyorum