Bursa jinemed 'te deneyen var m??

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve ozka75 tarafından 26 Haziran 2008 başlatılmıştır.

26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ozka75
  1. ozka75

ozka75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Jinemed Bursa'da tüp bebek tedavisi gören arkadaşlar???

2. 28 Haziran 2008
  3. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bu şekilde cevap zor gelir

4. 17 Temmuz 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Özkacım jinemed bursa konusu nda ben yardımcı oalbilirim.İnan çalışma koşulları ve değerlerini çok yakından biliyorum..
    Doktor Murat gerçekten bir profesyoneldir..Başarı oranlarıda oldukça yüksek..

6. 17 Temmuz 2008
  7. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen ordamı tedavi oldun? ben de aşılama yaptırmak istiyorum ve bu konuda tecrübeli bir doktor arıyorum. ama jinemedin kurumlarla anlaşması yok sanırım. yani aşılama için gerekli ilaçları alabilmek için rapor çıkartmak gerek. çünkü ilaçlar çok pahalı. ama orda sanırım raporla alamıyoruz. ayrıca diğer tahlilleri de başka hastanelerde yaptırmamızı kabul ederlermi bilmiyorum yani orası biraz pahalıya patlar gibi geliyor. başarı yüzdesi diğer merkezlere göre daha mı iyi? aşılama konusunda bir bilgin varmı yani murat bey aşılama konusunda tecrübeli mi. mesela ben de pko var, dolayısıyla yumurtlama problemi ben bu konularda tecrübeli ve bana fayda edecek bir doktor arıyorum. birde oranın kurucularından tekzen çamlıbel var ama sanırım o bursaya gelmiyor istanbul merkezde diye biliyorum. onun çok iyi bir doktor olduğunu duymuştum.

8. 17 Temmuz 2008
  9. PELUŞ 35

PELUŞ 35 Guest

canım ben jinemed beşiktaşta tedavi gördüm ve Allaha çok şükür şimdi 4 aylık hamileyim benimle teksen bey ilgilendi ve ben çok memnun kaldım.bildiğim kadarıyla istanbuldaki jinemedin sgk ile anlaşması var ama bursadakini bilmiyorum.sana bol şanslar diliyorum Allah yardımcın olsun

10. 17 Temmuz 2008
  11. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    ben de ist jınemedden memnundumm doktorumm munıb beyy çokk ılgılı bı doktorr ama altı aylıkkenn erken dogumla kaybettimm hastane ilgili tavsiye edrim ama bırazz pahalıı

12. 19 Temmuz 2008
  13. EU1

EU1 Guest

yapraknilcim ben orda tedavi görmedim ama inan çok yakından biliyorum.Ücret,ilaçlar vs.. konularında bence doktor Muratla görüşmelisin..Kurumlarla anlaşması olmasada çok pahalıya çıkacağını sanmıyorum.Çünkü farklı paketler ve ayrıcalık sunuluo JİNEMED'te.
    Başarı oranları ise oldukça yüksek özellikle bu son ay tavan yaptı..
    Ön görüşmeler ücretsiz olduğu için görüşmekle bişey kaybetmez aksine kazanırsın bence..

14. 28 Temmuz 2008
  15. ozka75

ozka75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    jinemed'in kurumlarla anlaşması var.Raporu ancak araştırma hastanelerinde ve tıp fakültesi hastanelerinde çıkartabiliyoruz.Dopktorun ben de ki ilk izleneimi çok olumlu.Ben Jinemed'te karar kııldım...

16. 28 Temmuz 2008
  17. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben şu an aşılama düşünüyorum senin bahsettiğin tüp bebek raporu. zaten 3 aşılama olmadan tüp bebek için de rapor vermiyorlar zaten. ben ilaç raporundan bahsettim yani ilaçlar da maliyetli ve rapor çıkarırsam belli bir yüzde öderim. evet en iyisi gidip yüzyüze görüşmek. teşekkürler tavsiyen için.

18. 28 Temmuz 2008
  19. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. ben henüz aşılama aşamasındayım. 4 ay önce bir düşüğüm oldu. biraz sabretsem belki yine doğal yolla hamile kalabilirim ama ben biraz sabırsızım. pko rahatsızlığım ve dolayısıyla da yumurtlama problemim var o yüzden bu konularda tecrübeli bir doktor gerekli bana. yani ilaçlar bazen benim durumumdaki hastalara yan etki yapabiliyor. kist, kanama, su toplaması, nefes alamama, aşırı yumurta oluşumu gibi o yüzden ilaç dozunun çok iyi ayarlanması gerekiyor ben de bu konularda tecrübeli ve bana faydalı olabilecek bir doktor arıyorum. gerekirse şu anki doktorumdan rica ederim o bana ssk dan ilaç raporu çıkarmamda yardımcı olur ama aşılama ücreti çok tutmaz umarım. çünkü aşılamada başarı tüp bebeğe göre çok daha düşük. o yüzden çok tecrübeli bir doktor lazım. en iyisi gidip yüzyüze görüşmek.