BURSA lı bebek sahibi olamayan arkadaslar gelin, deneyimlerimizi paylasalım!

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve gulisay tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2012
    Konu Sahibi : gulisay
  1. gulisay

gulisay ''modum: karışık!!'' Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaslar
    İstedim ki burda gittiğimiz Bursa lı doktorları, yasadıgımız deneyimleri paylasalım..

Gittiğiniz kliniklerle ve hamile kalmak adına yaptıgınız paylasımları bekliyorum... Bizimde Bursa lılar listemiz olsun!! :KK49:

Son düzenleme: 1 Ocak 2014
  2. 26 Mayıs 2012
  3. gulisay

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bir Ses verin Bursa lı kızlar!!

4. 27 Mayıs 2012
  5. gulisay

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yinede azimle yazmaya devam edeyim belki sesimi duyan olur! Soranus a giden bir tanıdıgım var giden varmı? Varsa deneyimlerini yazarsa memnun olurum!!

6. 27 Mayıs 2012
  7. _alya

_alya hoşgeldin dünyama.. Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben 1 sene uğraştım çikolata kisti vardı bende,gitmediğim dr kalmadı çok paralar döktüm ,sonra tahlillerimi yaptırmak için fakülteye başladım bebek isteği olanları tüp bebek bölümüne yönlendiriyorlar,baktım ki fena değil orda devam ettim 2 aşılama yaptırdım olmadı benim, ameliyat oldum yine ordaki dr.uma, (ki kendisi gerçekten herşeyi konuşabileceğiniz ilgili yurdışı kariyeri olan bir dr. ) şimdi hamileyim ama söylemek istediğim şu bu işlere dışarıda neden bu kadar para harcıyorsunuz, aynı şeyleri ordada yapıyorlar , ayrıca tüp bebektede raporunu yazıyor istersen dışardada yaptırabiliyorsun en azından ilaçlarını raporlu alıyorsun, ben eğer tüp bebek kısmına gelseydim devlette tüp bebek şartlarım olmamasına rağmen yani ssk dan yararlanamıcaktım ama sadece maliyetini ödeyip fakültede tüp bebek yaptırabilecektim buda yaklaşık 2750 ye falan gelecekti.

8. 28 Mayıs 2012
  9. nisa16

nisa16 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sakın soranüse gitme lütfen ben oraya gittim tam üç kere denediler tutmadı ve hemşireleri hiç anlayışlı değiller çok pişmanım gittiğime 3.500 dediler tam 10.000 lira çıkardılar sakın inanıp gitme bence

10. 28 Mayıs 2012
  11. nisa16

nisa16 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim hayatım bitti tek umudum tüp bebek ti bütün hayallerim yıkıldı yaşama sevinçim bitti çok büyük bi dert bu kimseye anlatam

12. 28 Mayıs 2012
  13. tuana_87_35

tuana_87_35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende esım azosperm olduğu ıcın tup bebek yaptıracağım..rapor cıkarttım fakat hala nerde yaptırsam karar veremedım arkadaşlar..baska topikten bı arkdasım var acıbadem sahın beyden cok memnun ama orda rapor gecmıyor bende uludağ unıversitesınde yaptırmayı dusundum ama ozelde kı gıbı herseyı rahat soramam dıe dusunuyorum.acıbademe ve kozaya gıdıp fıyat alıcam bu haftaa..

14. 28 Mayıs 2012
  15. gulisay

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Fakülteyi giden birinden dinlemek ne iyi oldu tesekkürler canım. Tebrik ediyorum seni saglıkla bebegine kavusmanı diliyorum. Benim fakülte tüp bebek sartlarım tutuyor, ben rapor alıp dısardan yaptırmayı düsünüyorum, cünkü asılamayı bile anestezi altında yaptırabildim bildigim kadarıyla fakültede anestezi ile yapılmıyor islemler.
    Doktorunun adı neydi? Birde dedigin gibi raporla maliyet yarı yarıya düsüyor. Ben su anda yaptırmayı düsünmüyorum, kafa dinliyorum ama bos durmuyorum arastırıyorumda...

16. 28 Mayıs 2012
  17. gulisay

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Nisa Önelikle Bursa da benim gördügüm kadarıyla Soranus birinci sırada gidiyor, senden duyunca sasırdım her seyde umutlanıyoruz, poliklinik cok basarılı diyorlar ondan bile umutlanıyoruz. Cok büyük para cıkarmıslar..
    Niye hayallerin bitti canım, bir daha tedavi olamazsın mı dediler? Bence imkansız diye bir sey yoktur... Sen kendini bırakma!:KK20:

18. 28 Mayıs 2012
  19. tuana_87_35

tuana_87_35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım rapor sadece koza tup bebek merkezınde gecıyor ozel merkez olarak orasınıda ben pek sevmedım azonce yanlış yazmısım koza deıl pembe maviden fiyat alıcam bendee...rapor cıkardım ama bosuna sankı:KK31: