Bursa Medical Parkta Nuray Sözeri Altıner Hakkında Bilgi Lütfen

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve romantik tarafından 2 Ekim 2008 başlatılmıştır.

2 Ekim 2008
    Konu Sahibi : romantik
  1. romantik

romantik Guest

medical park bursa da doktorluk yapan kadın doğumcu nuray sözeri altıner hakkıda bilgisi olan arkadaşar size ihtiyacım var bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim canlarım

2. 5 Kasım 2008
  3. hfzhfz

hfzhfz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    medikal den ayrıldığı yonunde telefon aldık bugun, nereye gitti bizde bakıyoruz..

4. 8 Kasım 2008
  5. romantik

romantik Guest

saol canım aradım doktoru bugün muay.deyim dedi medikalden ayrılmış,anlaşmalı hastanelerde doğum yaptırıcam dedi moralim bozuldu yaa

6. 10 Kasım 2008
  7. favorite_16

favorite_16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay inanmıyorum bende nuray hanıma gidiyordum medicale 2 gün sonra randevum vardı ve benim ayrıldığından haberim yoktu !! buradan öğrendim sizlerden ve hemen aradım medicali gerçekten ayrılmış nasıl ulaşıcam telini vermediler muay.nerde bilmiyorum :S bana yardımcı olur musunuz

8. 11 Kasım 2008
  9. favorite_16

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar öğrendim teli ve muay. ay moralim bozuldu yaa hastaneye bağlı değilmiş değiştircem galiba doktorumu :KK43:

10. 12 Kasım 2008
  11. romantik

romantik Guest

favori canım ben ahmet yılmaza gidiyorum nuray hanımdan önceki dr.du medikalden ayrılmıştı o yüzden onu bırakmak zorunda kaldım.nuray hanım bana çok güzel kazık atmış çokta güvenmiştim nuray hanıma ama pişmanım ona gittiğim için. bence değiştir doktorunu güzelim giderken ben gidiyorum ayrılıcam bile demedi.ulu orta bıraktı hastalarını insan bi söler ya ayrılıca hafta kontrolüm vardı söleyebilirdi çok kızgınım bu yüzden

12. 14 Kasım 2008
  13. favorite_16

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay evet romantik yaa :) bende burdan öğrendim nuray hanım gitmiş filan şok oldum haberim yoktu ve iki gün sonra randevum vardı düşün :) aradım hemn medicali doğrudur dediler.Ben dedim iki gün sonra randevum vardı :kızgın: bugün içinde aranıcaktınız dedilerÇok üzgünüm çoook bişey sölemedim moral sıfırdı neysecim doktorum değiştim muay.gittim iyi geçti oda 4 hafta sonra çağırdı bi dahaki muay.için kontrole filan çağırmadı 3 aylık hamileyim buarada bayramdan sonra gidicem bir dahaki sefere :CüvCüv: öle kontrole çağırması gerekir miydi öle iştee canım

14. 4 Aralık 2008
  15. serap_resat

serap_resat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bende gitmiştim Nuray hanıma hatta Osmangazi tıp merkezindeydi,ordan medıcala geçti.ilk zamanlar memnum kalmıştım.ama çok fazla hastalarıyla ilgilenmiyor.benim görümcemin eltisi gitmiş o doktara hamileymiş.sen normal doğum yapamazsın demiş.ve kisti varmış ( kadında biz o kisti çocuğun kafası diye seviyorduk diye anlatmıştı).kadını emara sokmak istemiş.hatta ordaki görevliler şaşırmış.düşük riskin var demiş...sonra o doktarı değiştirmiş.normal doğum yaptı.düşük riski falan yokmuş.çok sağlıklı bir bebeği var..

Nuray hanım biraz kilolu bir bayan ve rejimler yapıyormuş.hatta doğum sırasında bir kaç defa bayıldığını anlatmışlar ( görümcemin eltisine).bende artık o doktora gitmiyorum..Özel bahar hastanesinde Gönül hanıma gittim bunda bir ay önce oda iyi bir doktar.tavsiye üzerine gitmiştim..

16. 21 Ocak 2009
  17. seerni

seerni hoşgeldin Nehir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    nuray hn medikale geri dönmüş bende hamileliğimden önce gidiyordum çok memnun kaldım çok güzel tedavi etti şimdi tekrar ona başlicam.

18. 4 Şubat 2009
  19. desdomona

desdomona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bir de nilgün hanım var orada. annemin menapoz tetkikleri için gittik. güzel muayene etti ama çok soğuk biri gibi geldi. kendim de hamile kalmadan önce muayene için bir doktor arıyorum. nuray hanımdan memnun musunuz?bir de pınar hanım var.onun da randevuları çok doluymuş.