Bursa Medical X Bahar?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve edebiyatci222 tarafından 25 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : edebiyatci222
  1. edebiyatci222

edebiyatci222 Evli, Mutlu, Çocuklu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Bursa'da olan anne adayları ya da tecrübeli anneler, bana hastane konusunda yardımcı olabilir misiniz? Bahar Hastanesi mi Medical mi daha iyidir doğum için? Ücretler konusunda bir billginiz var mı?

2. 26 Temmuz 2009
  3. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence medical mi, bahar mı dan ziyade doktor çok önemli.
    yani sen bence önce memnun olabileceğin, tecrübeli ve ilgili bir doktor belirle.
    niye özellikle bu ikisine takıldın. illa özel hastane düşünüyorsan ben olsam medicali seçerdim. medicalde de ahmet yılmaz iyi bir doktordur.
    ben mesela zübeydehanım doğum evinde yaptım doğumumu, doktorum da özer kutlu idi. o hastane hakkında çok önyargılarım vardı ve orada doğum yapmayı pek istemiyordum. ama doktorum orada görev yaptığı için ve doktorumdan da vazgeçemediğim için mecburen orada yaptım doğumu ama çok iyi geçti herşey çok şükür.
    o yüzden hastaneden ziyade doktor çok önemli, doktorun iyi olduktan sonra devlet hastanesinde bile çok güzel bir doğum gerçekleşir bende olduğu gibi.

4. 26 Temmuz 2009
  5. gxoxkyxuxzxuxm16

gxoxkyxuxzxuxm16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

6. 31 Temmuz 2009
  7. arzuerturk

arzuerturk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben olsam medical'i tercih ederim. yapraknil in dediği gibi AHMET YILMAZ gerçekten çok iyi bir doktor. bir de eşimin kuzeni medicalde doktor. doğum ünitesinin diğer hastanelere göre çok iyi olduğunu söylüyor. orada doğum yapan arkadaşlarım var. onlarda aynı şeyi söylüyorlar. tabiki tercihin doktorunun çalıştığı hastane olsun.
    ücretler konusunda da medical bazı dönemlerde muayene ücretlerinde ve doğumlarda sık sık kampanyalar başlatıyor. takibini yapmak gerek.

8. 8 Ağustos 2009
  9. pari

pari Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ahmet yılmazı tek geçerim...çok iyi bi dr. medicali ben de araştırıyorum,sanırım orda yapıcam doğumu..