bursa medikal park hamişlerii haydi burda buluşalımm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve melike85 tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : melike85
  1. melike85

melike85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar bursa medikal parka gidip memnun kalmayan varmı?ben 4 hafta 5 günlük hamişmişim yeni öğrendim.doktor ahmet yılmazı tercih ettim..nasıl bi dr bilginiz varmı??:CüvCüv:

2. 9 Ağustos 2008
  3. melike85

melike85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    neden baharı tercih ettin doğum dahamı ekonomik?ya ben çok kararsızım..

4. 9 Ağustos 2008
  5. nisan84

nisan84 Allahtan bize armağan :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148

selam arkadaşım a.s.

benim eşimin arkadaşının eşi medikalde doğum yaptı dr adını bilmiyorum ama memnundu normal oldu bebeği 400 ytl tutmuşfisfisfis

6. 9 Ağustos 2008
  7. nisan84

nisan84 Allahtan bize armağan :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    unuttum tabi doğum yapalı nerdeyse 1 sene olcak fiyatları değişmiş olabilir

8. 1 Ekim 2008
  9. romantik

romantik Guest

kızlar ben ahmet yılmaza gidiyodum3 gün önce medicali bıraktı anadolu hastanesine geçti bende cuma günü nuray sözeri altıner den randevu aldım ona gidicem sanırım medicalin en iyi kadın doğumcusuymuş duyduğuma göre

10. 26 Ekim 2008
  11. psilokum

psilokum Sıla'nın annesi :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende medical parkata ahmet yılmaza gitmiştim haziran ayında. çok beğendim kendisini. hamilelik öncesi rutin test ve kontrol için gitmiştim. henüz hamiş değilim. oluncada ona gitmek istiyorum. çok kibar biri.geçenlerde telefonuma mesaj geldi. ahmet yılmaz fsm bulvarında muayenehane açmış onu haber veriyordu.ama medicalden ayrıldığını bilmiyordum. az önce öğrendim yukarıdaki yazıdan ve üzüldüm doğrusu. diğer doktorları bilmiyorum. hele bir hamiş olalımda onuda düşünürüz ama ahmet yılmaz gerçekten iyi bir doktor. a.s

12. 15 Nisan 2009
  13. arzuerturk

arzuerturk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

slm yeni üyeyim. ahmet yılmazın adresi ve telefon numarası varsa yazabilirmisiniz? şimdiden teşekkürler...

14. 15 Nisan 2009
  15. arzuerturk

arzuerturk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb melike. ahmet yılmazın adres ve tel nosunu bulamadım. medikalden ayrılmış. onu tercih ettiğine göre sende vardır numarası.yazarsan sevinirim.

16. 26 Haziran 2009
  17. zuzu08

zuzu08 yakışıklı erkegim Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar bende medicalparkta doğum yaptım kontrollere 2 aylıkken başladım hep nuray hanıma gittim nuray sözeri altıner çok iyi bir doktor gerçekten bana çok iyi davrandı 16 ay oldu doğum yapalı sezaryan bize 550 demişlerdi ameliyat parası biz hazırlıklı gittik 1 milyarın üstünde fakat yatış yaptığım gün kampanyası varmış 250 aldılar ve tabi bu bizi çok mutlu etti inşallah 2. çocuğumada ona gidicem allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah....AMıN...

18. 26 Haziran 2009
  19. papatya16

papatya16 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Herkesee merhaba...
    Umarım herkes güzel bir hamilelik dönemi geçirir ve sağlıcakla alır bebişlerini kucağına...
    Benim ablamda 2,5 aylık hamile şuanda o da medical park Nuray Sözeri ye gidiyor..Aslında memnun ama çok değill medical de artık ssk gibi olmuş aşırı kalabalık muayeneler 5 dk.sürüyor 2 saat bekiyorsun sıranın gelmesini...Muayene için girdiğinde de içeri giren çıkan belli değil doktor bi sana cvp.veriyor bi gelene gidene ...O yüzden Nuray hanımı bıraktı şimdi Başka bir doktordan randevu aldı yarın oraya gidecek inş....