Bursa medikal park Pnar Erkan takibinde olanlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sosyonur tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : sosyonur
  1. sosyonur

sosyonur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar
    6 haftalık hamileyim ve Medikal Park' ta Pınar Erkan' ın takibindeyim.Sessiz bir bayan ve sormadıkça açıkçası pekbir şey söylemiyor ama şuda var gereken işlemleri ve tahlilleri yerine getiriyor.Kendim doktor olmadığından onun bilgi ve doktorlu tecrübesini ölçecek konumda da değilim.Acaba aranızda Pınar Hanımda doğum yapan ve takibinde olan var mı düşünceleriniz neler .Ben Medikal Park' ta doğum yapmayı düşünüyorum.

2. 6 Nisan 2009
  3. sema43

sema43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben ilk 3 ay kendisinde takiplerimi yaptırdım her testi yapıyor her türlü muayeneyi yapıyor ama ben çok soğuk buldum biraz kalabalık olduğundan çok az süre ilgileniyor insanla sadece utrasonda bebişini gösteriyor sonrada gerekli ilacı yazıyor o kadar kötü demiyorum kesinlikle ama insan hele ilk gebeliğinse bişeyler öğrenmek istiyor her konuda

4. 7 Nisan 2009
  5. sosyonur

sosyonur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende aynen katılıyorum.Ben sormadan o söylemiyor hele de yoğunda o gün hastane en kısa zamanda halletmeye çalışıyor.Gerekli olan işlemleri yapıyor o yönden kötü olduğunu söyleyemem ama biraz soğuk bir kadın .Doğumda nasıl merak ediyorum doğrusu.

6. 6 Kasım 2009
  7. scenty

scenty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    bayanlar naptınız pınar hanıma devammı deiştirdinizmi merak ettimm??

8. 24 Aralık 2009
  9. sedas22

sedas22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 5buçuk aylık hamileyim ve pınar hanımın takibindeyim fakat bende aynen sizin gibi düşünüyorum.hiç bişi açıklamıyo sadece ultrasonda bakıyo ve testlerini yaptırıyo o kadar.ben medicalden memnun değilim çok kalabalık.şu ana kadar hiç randevu saatimde muayene olamadım yani nasıl özel hastane anlamadım.ben artık gitmeyi düşünmüyorrum.başka bi doktor ve hastane arayışına girdim.

10. 24 Aralık 2009
  11. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba bende en erken randevuyu medical verdiği için pınar hanıma gittim ama baharda gönül duras doyran hanım a gitmeyi düşünüyorum ama fiyatlar konusunda hiçbir bilgim yok. araştırdığım kadarıyla diğer özellere göre daha uyğun ama gidince göreceğiz....

12. 31 Aralık 2009
  13. dbs

dbs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yılbaşına kadar 22 lira muayene ücreti ama yılbaşı fiyatları gelmemiş daha tahlilerdende % 30 alıyorlar ama bugün arasan bile en erken 14 ocağa randevu alırsın

14. 31 Aralık 2009
  15. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim nergis.

16. 16 Mart 2010
  17. nurcankoldas

nurcankoldas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 12 mart 2010 da dogum yaptım dr pınar erkandı sezeryan oldum amelıyatımada kensı gırdı ben cok memnun kaldım hastanede jkaldıgım sure içindede cok guzel ılglendı yıne olsa ona gıderım hep bana cok sıcak kanlı geldı yıldızım uyustu sanırım.

18. 16 Mart 2010
  19. nurcankoldas

nurcankoldas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    he bu arada eşim sıgortalı yanı iş yerıyle annlasmalı ve 1 mılyar ucret odedık benım dogum bıraz karısık oldugundan oda normal 250 sezeryan 500 epıdural ıstersenızde ekstra 500 öduyosunuz