Bursa Op. Dr. Evrim AYDIN ' a gidenler...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve mavisim21 tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : mavisim21
  1. mavisim21

mavisim21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba arkadaşlar, yeni hamileyim ve dr. seçmenin bu kadar zor olacağını hiç düşünmemiştim. Gebelik takibi için Çekirge Doruk Evrim Aydına gitmeyi düşünüyorum fikirlerinizi bekliyorum yardımcı olun bana :KK46:

2. 24 Eylül 2010
  3. modusvivendi

modusvivendi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hamileliğimin ilk üç ayında kendisine gitmiştim, kendisinin de hamileliği belli olunca ve doğum zamanında izne ayrılacağı için başka doktora yönelmiştim. Çok güleryüzlü, gerekli herşeyi ifade eden, hamileliğin getirdiği endişeli ruh halinde risklere ilişkin sorulan gereksiz soruları sizi telaşlandırmadan yanıtlayan, seçenekleri sunup tercihi size bırakan bir doktor. Eğer otoriter, size yapacağınız herşeyi söyleyen tipte bir doktor arıyorsanız uygun seçim olmayabilir. Buna karşılık tıbbi gereklilikler hakkında beni bilgilendirsin doğru kararı birlikte verelim diyorsanız iyi bir seçim olur diye düşünüyorum.

4. 25 Eylül 2010
  5. zelcan

zelcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    420
    Ödül Puanları:
    153
    bende kesinlikle tavsiye ederim !!!!
    ben daha önce ki gebeliğimde gitmiştim çok memnun kaldım
    malesef bebeğim ömrü yokmuş 2aylıkken kalbi durdu
    bizi çok ii bilgilendirdi yönlendirdi
    kürtajımı da o yaptı çokkkk memnun kaldım
    hastaneden de kendisindende
    sonra tekrar hamile kaldım tekrar kaybettim bebeğimi başka yerde kürtaj oldum
    kontröllere de başka yere gidiyordum jimere
    ama fark çok büyüktü !!!
    doruk'a gitmek istemedim kötü hatıra diye pişmanım ama
    bu gebeliğimdede çokk gitmek istedim yine nasip olmadı
    kendisi hamileymiş ama memnun kalacağın bi dr.
    şu an ahmet yılmaza gidiyorum medical parkta illa kadın olsun demezsen o da ii bir seçim
    ahmet beyden de çokk memnunum
    ama tercih senin tabii
    evrim hanım tam yukarıda belirtildiği gibi
    sağolsun çok ilgilendi bizimle Allah razı olsun

6. 26 Eylül 2010
  7. mavisim21

mavisim21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    88
    çok teşekkür ederim arkadaşlar görüşleriniz beni rahatlattı 2 ekimde ilk görüşmemiz inş. bende sizler gibi düşünürüm..
    kızlar gece uykudan uyanıyorum elim çok uyuşmuş bi şekilde hamileliğin ilk döneminde böyle sorununuz olmuşmuydu ? Gastiritte var bende zor geçecek sanırım hamileliğim boshayallersmile

8. 29 Eylül 2010
  9. nesbar

nesbar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eğer doktorum benim arkadaşım olsun beni germesin istediğim herşeyi sorabilirim diyorsanıza kesinlikle doğru bir seçim.... 37 haftalık hamileyim doğumuma inşallah o girecek ben o olmazsa nasıl doğum yapabilirim diye düşünüyorum... sanki başka hasta yokmuş sadece sizinle ilgileniyormuş izlenimi veriyor dakikalarca içiniz rahatlayana kadar en ince ayrıntısına kadar usgde gözlem yapıyor..

10. 29 Eylül 2010
  11. mavisim21

mavisim21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    88
    böyle güzel yorumlar okudukça cumartesiyi iple çekiyorum tanışmak için...

12. 5 Ekim 2010
  13. hfzbrl

hfzbrl papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Mavişim geçen cumartesi günü benimde evrim hanımda randevum vardı ben hamile değilim ama bebek düşündüğümüz için bi genel kontrol amaçlı gittim.Gerçekten çok iyi bi doktor en önemlisi güler yüzlü ve karşısındaki hastayı dinleyen herşeyi birebir anlatan bi doktor ben hamile kaldığımda da inşallah ona devam etmek istiyorum.sen kaç aylık hamilesin?

14. 6 Ekim 2010
  15. mavisim21

mavisim21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba hfzbrl bende çok memnun kaldım evrim hanımdan.sıcak kanlı güler yüzlü bilgilendiriyor insanı... 7 haftalık hamileyim canım bebeğin gelişimi haftasında ilerliyor dedi keseyi görünce çok tuaf oldum ya.Rabbim isteyen herkese nasip etsin çocuk sahibi olmayı inşallah.. Dorukta doğum fiyatları hakkında bir bilginiz varmı peki arkadaşlarCADIARZU

16. 6 Ekim 2010
  17. nesbar

nesbar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    var canım... yarın doğuma giriyorum.. Sezeryan 1200 normal 800 epidural istersen 200tl farkı var.paket fiyatlar herşey dahil yani. ekstra durumlarda tabiki ektra ödeme çıkacağını belirtiyorlar.

18. 6 Ekim 2010
  19. hfzbrl

hfzbrl papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nesbar allah kurtasın arkadaşım inşallah güzel ve rahat bi doğum olur:Saruboceq:.sezeryanlı yapıcaksın doğumunu sanırım.