Bursa Pembe-Mavi'de normal doğum yapan var mı kızlar?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve TIFF tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

29 Eylül 2009
    Konu Sahibi : TIFF
  1. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar belki doğum için henüz çok erken şuan daha 8 haftalık hamileyim ama herşey yolunda giderse normal doğum yapmak istiyorum. Özel hastanelerin ve özel hastaların artmasıyla gebelik takibi normal giden ve tam doğum zamanı sezeryana alınanların hikayeleri tedirgin ediyor beni cidden. Yani herşey normalken paldır küldür sezeryana alınmak istemiyorum ve kime ne kadar güvenebilirim onu da bilmiyorum. İlk bir kaç takibimi Prof. Dr. Şakir Küçükkömürcü'de yaptırdım. Şimdi ise evime çok yakın olan Pembe-Mavi kliniğindeki Nevin hanıma geçtim. İlk randevumuz gayet sıcak geçti ve güvenmek istiyorum. Ne önerirsiniz? :uhm:

2. 30 Eylül 2009
  3. TIFF

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    kızlaaaaarrrrr ayol koskoca sitede hiç kimsenin doğurmadığı bi kliniği mi seçmişim yaaaaa?? biri bişey desin yaaaaaaaaaa!!!akannehir

4. 30 Eylül 2009
  5. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Nevin hanımı şahsen tanımam ama iyi olduğunu söyleyenler daha çok olumsuz değillerdi

6. 30 Eylül 2009
  7. TIFF

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    sağolasın canım iyiliğinden ziyade paracılık beni tedirgin ediyor. herşey yolundayken zorla kesmeye kalkmasınlar diye tırsıyorum işte. :uhm:

8. 30 Eylül 2009
  9. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    aslında para için değilde zamandan dolayı hep kesiyorlar hastayı.Fakat Nevin hanım hep pembe mavide sanırım herşeyin normal giderse onların birde sevimli bir kliniğide var seni orda takip edip doğurtur,aynı andada hasta bakar.Hayırlısı olsun

10. 30 Eylül 2009
  11. TIFF

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    ay valla canım ya saolasın içime su serptin inan. henüz çok erken ama telaşlanıyorum işte pimpiriklilik var bende napim.
    kızlar başka fikri olan var mıııııııııı??
    :sm_cool:

12. 1 Ekim 2009
  13. justing76

justing76 canım Defnem.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ya pembe mavide normal doğum yapan sayısı pek yok gibi duymuştum.yeni doğaan üniteside yokmuş.ben sadece bir kuvöz görmüştüm

14. 1 Ekim 2009
  15. justing76

justing76 canım Defnem.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bence daha iyi bir yer seç.özellikle normal doğum istiyorsan.bende eskiden senin gibi düşünürken artık öyle düşünmüyorum.

16. 1 Ekim 2009
  17. Duygu81

Duygu81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    justing çok haklı... pembe mavi de bende daha önce tedavi gördüm oranın en iyi dr u nevin hanım olduğunu da biliyorum ancak orası olaki acil bir durum oldu müdahale için çok donanımlı bir hastane değil... acil bi durumda helikopterle kaldırırız falan diyorlar ama inanma bence bunlara... bana jimer daha güven verici geliyor... hem çok uzaka diil zaten...

18. 1 Ekim 2009
  19. TIFF

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    ay iyice kafam karıştı kızlar yaaaaaaaaa napsam ki? öle zırt pırt doktor, hastane de değiştirmek istemiyorum açıkçası. ikinci randevuda bütün bunları doktoruma bir sorayım en iyisi.