Bursa Prof. Gürkan Uncu hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve cperinaz tarafından 15 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : cperinaz
  1. cperinaz

cperinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,

Ben henüz 6 haftalık hamileyim ve gideceğim doktora karar vermeye çalışıyorum. U.Ü'nde hemşire olan bir yakınımız Gürkan Bey'i önerdi. Dün de bir hocama sordum onun da doktoru Gürkan Bey'miş. Doğrusu ben hala kararsızım, çünkü birisi aynı hastanede hemşire olarak çalışıyor. Küçük kızının doğumunu yaptırmış. Tavsiye eden hocamınsa eşi doktor ve Gürkan Bey'le aynı dönemde uzmanlık yapmışlar. Onlara olan tavrı, alakasıyla bana olan arasında fark olacağını düşünüyorum. İkinci bir konu ise maddiyat. Sonuçta her ikisi de herhangi bir ücret ödemeden muayene olmuşlar ve doğumlarını yapmışlar. Özel sağlık sigortam olmasına rağmen Prof. oladuğu için cebimden çıkacak miktar da epey artacak gibi görünüyor.

Aranızda Gürkan Bey'e gitmiş birileri varsa lütfen bana yardım edin.

2. 15 Mayıs 2009
  3. XIXrena

XIXrena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Gürkan Uncu'ya bizzat gitmedim ama giden bir arkadaşım oldu.Herşeyden önce Bursa'daki en iyi birinci ya da bilemedin ikinci kadın doğum uzmanıdır.Çok değerli ve birikimli bir bilim adamıdır.Fakat kendisinin doğru mudur bilmem ama biraz paraya düşkün olduğu söyleniyor...

Özel sağlık sigortanız varsa neden Acıbadem'i düşünmüyorsunuz?Orada size Şahin Zeteroğlu'nu tavsiye ederim....

Hayırlı ve sorunsuz doğumlar dilerim...

4. 15 Mayıs 2009
  5. cperinaz

cperinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Doğrusu Acıbadem'i hiç düşünmedim. Hep bana çok masraflı bir yermiş gibi geliyor. Sağlık sigortam var ama sınırsız değil. O yüzden o kısmını da düşünmem gerekiyor.

6. 15 Mayıs 2009
  7. yarenb

yarenb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben aşılama fiyatlarını sordum gürkan beyle aynıya geliyo die şu an tedavime gürkan beyle devam ediyorum.

8. 15 Mayıs 2009
  9. cperinaz

cperinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Gürkan Bey doğumları acıbademde mi yaptırıyor? Özel olarak kendisinin istediği ücret hakkında bilgisi olan var mı? Bir de bunları açık açık adama sorsam ayıp olmaz dimi?

10. 21 Mayıs 2009
  11. cperinaz

cperinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Geçen hafta hamileliğimi yeni öğrenmiş olmamın da etkisiyle biraz telaş yaptım. Hep yaptığım gibi sadece bu konu varmış gibi tek bunu düşündüm. Haftasonu altıparmaktan aşağıya yürürken bi çingene kadın ve yanında çocuğunu gördüm. Onun gibi ne kadar çok insan var. Ne doktoru önemli ne hangi şartlarda çocuğunu büyüteceği. Tabi ki de o benim için iyi bir örnek değil ama hayatın bir de görmediğimiz tarafı var diye düşündüm. Prof. Gürkan Beyden de vazgeçtim. Boyumuzu hayli aşacaktı. Böyle güzel bir dönemi bir de maddi sıkıntı oluşturarak mahvetmek istemiyorum. Üstelik geçen sene kardeşimin kanser tedavisinde başta çok birşey zannederek gittiğimiz prof geldi aklıma ve sırf adının önünde prof damgası var diye güvenmemek gerektiğini hatırladım. Bu siteden birkaç kişinin görüşlerine dayanarak şimdilik Medical Park doktoru Murat Arslan'a gitmeye karar verdim. Umarım benim ve bebeğim için hayırlı olur.
    Herkese teşekkürler.

12. 25 Mayıs 2009
  13. akrep_b

akrep_b Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili arkadaşım mesajını görünce cevap yazmak istedim. ben Gürkan bey'in hastasıydım ve bebeğim 8 aylık olana kadar da kendisine devam ettim. burda kimseyi kötülemek istemem ama 9.ayda çeşitli sebeplerden kendisi bırakıp Murat Bey'e gittim ve doğumumu da murat bey yaptı.(normal doğum) harika bir doktor gürkan bey 2 senelik doktorum olmasına rağmen murat bey son 1 ayda ondan daha fazla ilgi gösterdi. hala da murat bey'e devam ediyorum. bulvarda da muayenehanesi var. seni çok iyi anlıyorum ben de çok telaşlı bir hamileydim insan ilk hamileliğinde böyle oluyor herhalde. ama için rahat olsun doğum hakikaten çok normal bir olay ve herşey çok kolay oluyor sakın kendine benim gibi stres yapma ve hamileliğinin tadını çıkar. bu arada hayırlısı olsun işallah.

14. 26 Mayıs 2009
  15. XIXrena

XIXrena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76

Akpre_b size özelinizden bir mesaj attım.Belki dikkatinizden kaçar diye buradan da bildireyim dedim...

16. 28 Mayıs 2009
  17. cperinaz

cperinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Şu anda 8 hafta oldu. Geçen hafta da Murat Bey'in bulvardaki muayenehanesine gittik. Çok şükür herşey yolunda. Kalp atışlarını gördük ilk kez :O)) Ben de biraz daha sakinim ilk haftalara göre. Dediğiniz gibi ilk hamilelik olunca insan çok telaş yapıyor galiba.
    Herkese sağlıklı günler

18. 15 Haziran 2009
  19. justing76

justing76 canım Defnem.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım hamileliğin için seni tebrik ediyorumbizde ikinci bebeği istiyoruz ama benim bir çok engellerim varmış.baştan bende gürkan uncuya gittim ve bana ameliyat olmamı önerdi ve beş milyar gibi bir para istedi.bizde anca o parayı toparlayıp ameliyatı kabul ettik fakat fakülteye tetkikler için çağardığında saolsun gürkan beyin ukala tavırlarını gördük.ben o an kendimi bahçeye attım ve doç.dr. murat aslanı aradım.o çaresizliğimde ağlarken murat bey öyle iyi moral verdiki bana saolsun daha o gün gürkan beye ameliyat olmaktan vazgeçip murat beye gittik.oda ameliyatlık durumum olduğunu söyledi ve ameliyatımı medikal parkta murat beye oldum.şuan gayet iyiyim.eğer allah izin verirde hamile kalırsamda kesinlikle murat beyden başkasına gitmem ve herkesede tavsiye ederim.yani şuki canım çok doğru karar vermişsin murat beye gitmekle için çook rahat olsun canım....