Bursa - soranus hastaları gelin burda buluşalım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve fanita tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : fanita
  1. fanita

fanita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
  2. 8 Temmuz 2009
  3. helpful19

helpful19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba ben Serbülent Beyin hastasıyım.12.gün değerim 375.Çok memenun kaldım ilgi ve profesyonelliklerinden.Benim biraz sorunlu olsada gebeliğim mutluyum.Sende durum nedir?

4. 9 Temmuz 2009
  5. paluri

paluri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba fanita mesajını yeni okudum ben pembe mavi ye gittim 3 kere aşılama 3 de tutu ama sonuç alamadım düşük oldu. biraz kendime ara verdim ama bu ay adetim gecikti 22 sinde olmam gerekli idi ama olmadım ne test yapa biliyom nede test yapmaya gidebiliyom offf aklım karışık sanırım bu akşam gideceğim kan testi yaptırmaya hafif hafif başım dönüyo sabahları midem bulanıyo ama nebilim işte korkuyorum açıkcası eğer tedaviye başlama kararı verirsem soranusa gideceğim ama beni buraya çağırdığın için çok teşekkür ederim ayrıca helpful19 arkadaşımada gözün aydın diyorum allah nazardan saklasın meleği ile mutluluklar dilerim darısı başımıza zemuszemus :dance:

6. 9 Temmuz 2009
  7. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    selam kızlar tam karar vermiş değilim ama bende soranus tüp bebek merkezini düşünüyorum bakalım

benimde çokçok riskl gebeliğim olduğu için tecrübesine sonuna kadar inandığım bir dr olmasını istiyorum

8. 11 Temmuz 2009
  9. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    86
    fanitacım merhaba nasıl gidiyor tedavin başlamış olmalısın artık tahminimce allah yardımcın olsun canım

diğer arkadaşların dikkatine merhaba canlarım herkes her hastaneden yada drdan memnun kalmaya biliyor ama bu demek değilki herkeste aynı olsun bende serbülent beyin hastasıydım bana her konuda okadar yardımcı olduki ondan allah razı olsun ilk denememde hamile kaldım ve sorunum tek değildi pko hormon bozukluğu zehirli guatr kist miyom ne akla gelirse vardı ve çok dikkatli ilgilendi benimle ve sonuç mükemmel şuan 32 haftalık ikizlerime hamileyim allaha bin şükür şimdilik herşey yolunda başkalarının memnun olupta benim hiç memnun kalmadığım dr lar yada hastanelerde oldu bence görüşmeden ön yargılı davranmayın tanıdığım bi kaç hastasıylada görüştüm çoğunun ikizi var şuanda ve orada bi ablacım vardı yumurta hiç üretmiyordu yaşından dolayı hiç bir umudu olmayan bu ablam bile yumurta üretmeye başladı allahın size bu şansı nerede verdiğini bilemeyiz ben hep tedaviye başlamadan dua ettim allahım bana sonuç alabileceğim iyi bi yere yönlendir yanlış insanların eline bırakma diye ve hiç aklımızda bilgimizde yokken 4 sene sonunda soranusla tanıştım iyikide tanışmışım normal tedavilerdense herşeyin ne kadar farklı ve detay gerektirdiğini orda çok iyi öğrendim serbülent bey soğuk ve mesafeli gibi dursada işinin ustası bence çeneyle değil uzmanlığıyla konuşuyor

10. 11 Temmuz 2009
  11. helpful19

helpful19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım çok sağol içimi rahatlattın ben hala oraya gidiyorum çünkü.Kötü birşeye şahit olmadım.Ben de Ohss oldum ve çok ilgi gördüm.Doktor da sert mert ama seviyorum ben.Yalnız bişeye takıldım hastasıyDIM alkisalkisalkisdemişssin.Şİmdi devam etmiyor musun?Doğumu onlar yaptırmıcak mı?Benim de bu konuda başka şansım olur mu merak ediyorum.Daha ucuz biyerde doğum isterim açıkçası.Senin çok az kalmış.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

12. 12 Temmuz 2009
  13. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım çok sağolasın bende hiç kötü bişeyle karşılaşmadım herkesin psikolojisi bir olmuyor tabiki ben 3.5 ay devam ettim oraya sonra sigorta drumla devam ettim çalıştığım için rapor almam gerekiyordu orası özel olduğu için rapor vermiyordu doğumuda şevkette düşünüyordum ama ameliyathane kapalı olduğu için sanırım zübeydede olucak tabikide değiştirebilirsin istediğin zaman özele harcayacağın miktarı özel oda tutarak ssk hastanelerindede yapabilirsin fazlasıylada cebinde kalıcak paran kalır ama herzaman diyorum allah razı olsun serbülent beyden çok baba adamdı

14. 26 Temmuz 2011
  15. fatmacik

fatmacik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yeni başladim çok konusmayi seven bir tip değil ama babacan birisi ve bilgiside cok fazla bekleyip gorucez umarım allahim iyilerle karsilaştirir herkesi herkese mutlu olmayi nasip eyler

16. 6 Ağustos 2012
  17. blowhole25

blowhole25 Mucizelere inanıyorum.... Üye

Beğenildi:
    309
    Ödül Puanları:
    163
    soranusa giden hastalar güncelllll...................

18. 6 Ağustos 2012
  19. blowhole25

blowhole25 Mucizelere inanıyorum.... Üye

Beğenildi:
    309
    Ödül Puanları:
    163

bayağı zaman olmuş foruma yazalı ama senin durumunu merak ettim arkadaşım? tedavin nasıl oldu sonucun nedir arkadşım?