bursa tüp bebek merkezi hakkında fikri olanlar

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve _BERAY_ tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

18 Nisan 2009
    Konu Sahibi : _BERAY_
  1. _BERAY_

_BERAY_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar bursa tüp bebek merkezi nasıl
    memnun kalanınız ya da drunuz kimdi

2. 11 Mayıs 2009
  3. momi

momi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    bir aydır kimseden yanıt gelmemiş soruna. aynı soru bende de var.
    bursa tup bebek merkezi ile ilgili iyi / kotu yorumu olan varsa paylaşabilir mi? a.s

4. 13 Mayıs 2009
  5. _BERAY_

_BERAY_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben ordan vazgeçtim doğru dürüst bir tane olumlu cevap alamadım ordan
    en son bi tanıdığımızın olayına da sahit oldum tedaviyi yarım bıraktılar sırf orda olmasın diye
    ben çok araştırdım hepsini not aldım en son değerlendirmemde alman hastanesi karar verdim
    senin problemin neydi

6. 13 Mayıs 2009
  7. momi

momi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    selam beray 2 hafta once ogrendigim kadariyla endometriosisim var. uzerine hsg cektirdim ve tuplerden biri tamamen tikali, diğeri filmde açık gibi görünüyor ama yine de uclarinda endodan dolayı yapışıklıklar var yani işlevini yapabilecek durumda degil. ameliyat uzerine aşılama vakit kaybı olabiliyormuş. endodan dolayı yapışıklık hızlıca geri gelebiliyor. o yüzden direk tup bebek yaptırmak daha anlamlı herhalde diye dusunuyorum. teshisi yapan doktorum bursa tup bebek merkezinde tedavi yapiyor. ama bende acıbademin cok iyi oldugunu duydum. ne yapsam karar veremedim hala.

istanbula mi gideceksin tedavi icin?

8. 18 Ekim 2010
  9. OZGUR1

OZGUR1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende ilk denememi armağan bey yaptı. bana embriyo kalitesi düşük dediler. 2 ay sonra yine gel dediler.işleri bitene kadar iyiler.sonra ilgilenmek yok. herneyse 2. denemem için istanbul memorial prof dr. semra kahraman a gittik. yumurtaların toplandığı gün benim yumurtamın kalitesiz olduğunu ve tup bebek artık denemememi ilaçların bozdugunu kendın dene sansına dedi.istese söylemeyebilirdi. yorum size ait.

10. 18 Ekim 2010
  11. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    özgür cnm ilaçların yumurtaların kalitesini bozduğunu yazmışsın.....kendin dene demi doktor...peki normal yoldan olmazsa tüp daha denenmeyecekmi...başka ilaçlar kullanılamazmı.....