Bursa tüp bebek merkezi TAVSİYE!!!

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve adessa tarafından 24 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : adessa
  1. adessa

adessa şekerin annesiii Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar lütfen bana fikir ve tavsiyelerde bulunabilir misiniz? bu konuda acil yardıma ihtiyacım var :KK43: çünkü çok fazla deneme şansım yok işinin ehli bir merkez ve dr bulam şart...ayrıca çok korkuyorum :KK43:

2. 24 Temmuz 2010
  3. adessa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sizlere kısaca sorunumdan da bahsedeyim...4 yıllık evliyim ve hiç korunmadıüımız halde bebeğimz olmadı..önce ben muayane oldum ama bi sorun çıkmadı sadeece kist olduğunu söyledi doktorumuz o da doğum kontrol hapıyla küçüldü...sonrasında eşim sperm testi verdi malesefki sonuç azosperm çıktı:KK43: ama ultrasonu çeken dr eşime herşey normal gözüküyo azosperm teşhisi ilginç falan demişti..zaten dr da kan ve hormon sonuçları normal ama menide sperm yok demişti..biz şimdi tüp bebkten önce aşılama yöntemini deneyemez miyiz ? etrafınızda azosperm teşhisiyle gidip bebek sahibi olan çiftler var mı ?

4. 29 Temmuz 2010
  5. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Azospermi erkeğin menisinde hiç sperm olmamasıdır tatlım hiç sperm yokken aşılama şansın %0 senin eşinin önce tese denilen bir amelyat olması gerekir.Yani mikroskop ile testislerden sperm aramalılar ancak sperm bulunursa çocuğunuz olur.Hakkında hayırlısı olsun

6. 30 Temmuz 2010
  7. adessa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim...zaten dr tahminimce sperm var ama dışarı atılmıyor bunun sebebini araştırarak uğraşıp zaman kaybetmek yerine hemen tüp bebek yapabilirsiniz dedi..biraz ilgisiz bi cvp bence...belkide sebep çok basit ve geçici bi durumda olabilir

8. 6 Ağustos 2010
  9. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım %20 tıkanıklık nedeni ile de olabiliyor yine bir üroloğa görünmenizi tavsiye ederim