Bursa ya da İstanbul'da tüp bebek merkezi önerir misiniz?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gulsahc tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

16 Eylül 2009
    Konu Sahibi : gulsahc
  1. gulsahc

gulsahc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bursa ya da İstanbul'da tüp bebek yaptıran var mı? Önerilerinizi bekliyorum.

2. 16 Eylül 2009
  3. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.324
    Ödül Puanları:
    163
    canım ben istanbulda memorialde yaptırdım.bayramdan sonra tekrar başlayacağım inşallah.ben merkezimden çok memnunum.DR.danda öyle.tavsiye ederim.ön görüşme yapabilirsin daha iyi karar verirsin o zaman

4. 16 Eylül 2009
  5. budebe

budebe göktuğ'um bal oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canı ben sana istanbul kadıköyde acıbadem hastanesini öneririm.gerçi bu hastanenin bursada da şubesi var.bursadaki doktor prof,istanbuldaki doçent....ama ben hastaneden,doktordan ve hemşirelerden çok memnun kaldım.doktorumun ismi cem demirel.fiyat 3950 tüp bebek.ilaçlar ise 1500 tutuyor.inşallahpozitif sonuç aldığında da sana güzel dilekler yazmak nasip olur.

6. 16 Eylül 2009
  7. canende

canende Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de Medicana'yı önereceğim iki defa ıstanbul Acıbadem' de yaptırdım işlemi ama memnun kalmadım, çok ilgisizler fazla kalabalık hastaya özel bir ilgileri yok, negatif sonuçtan sonra beni aramadı bile dr , üçüncü denemem isa Medicanada yaptırdım, benden 2500 tl aldılar (Çider üyesi olduğum için)ilaçlar kişiye göre değişiyor çünkü herkese kullanılan doz ayrı benimki 1200 tl kadar tuttu. Pozitif sonuç aldım darısı başınıza.

8. 16 Eylül 2009
  9. sevimlilahana

sevimlilahana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben de bursa acıbademi tavsiye edeceğim. ben ilk tedavimi orada oldum ve ikinciye de oraya gideceğim. çok memnunum. şahin bey iyi bir doktor gerçekten. hemşireler de çok yardımcı ve sıcakkanlılar.

10. 17 Eylül 2009
  11. gulsahc

gulsahc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hepinize çok teşekkür ederim. Cevapları görünce çok sevindim. Sanırım Bursa Acıbadem de yaptıracağız. Bayramdan sonrası için randevu aldık bakalım hayırlısı. umarım hepinizden iyi haberler alırım. Ben de iyi haberler veririm size.

12. 30 Eylül 2009
  13. line

line Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım Bursa da acıbadem hastanesinde Sahin bey'i tavsiye ederim .Allah cok sukur onun ayesinde hamileyim

14. 1 Ekim 2009
  15. momi

momi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende ilk denememi bursa acıbademde yaptırdım. 2.ye başlamadan doğal yoldan gebe kaldım. ama hala şahin beyle devam ediyorum çünkü çok pozitif bir insan ve iyi bir doktor ekibi de iyi umarım memnun kalırsın bu arada biz bursa acıbademlilerin tup bebek merkezleri altında topigimiz var oraya da bekleriz seni tedavideki arkadaşlarımız hep beraber takip ediyoruz keyiflidir dostluğumuz...

16. 1 Ekim 2009
  17. EFSANE202

EFSANE202 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım tedavin hayırlı olur inşallah bursa acıbadem şahin beyi öneriyorum.şuan oğlum doğdu 4 aylık allah isteyen herkeze nasip etsin inş..