Bursa'da Acıbadem'e giden anne adayları burada paylaşım yapalım mı...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve beliss tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

26 Haziran 2009
    Konu Sahibi : beliss
  1. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar acıbadem de hangi doktora gidiyorsunuz.bayan doktorlardan bir cemile hanım ı biliyorum birde süper bir doktor olan aylin karahasan'ı.diğerleri erkek ve ben sadece ikisine gittim.gebe değilim ama önceleri kontrole gitmiştim.aylin hanım çok yakın bir arkadaşımın doktoru tanışıyoruzda.kendisi şuan da 4- 5 aylık hamile.siz kimlere gidiyosunuz...bu aralar hamiş kalırsam bilmiyorum napıcam.acıbademe gidicem kesin çünkü sigortam oradan...

2. 30 Haziran 2009
  3. aryaa

aryaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende cemile hnma gidiyorum özel sigortam var bende araştırdım gitmeden önce erkek drlardan çok önerdiler ama bayan öneren olmadı bende erkek dr gidemiyorum cemile hnm a gidiyorum 1 aydır.sen cemile hnm dan memnun kalmadın mı?CADIARZUsanki biraz ilgisiz geldi banada ondan soruyorum

4. 30 Haziran 2009
  5. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    buradan yazmak istemediğim konular var o doktorla ilgili.ben gittim kesinlikle memnun kalmadım çevremdekilerde aynen öyle.neyse.....

aylin hanım a bi kaç arkadaşım gitti.bende dahil.süper bir doktor fakat şu an hamile aralık gibi doğum yapacak..ama hemen işe devam edecekmiş.

bayan zaten bir aylin hanım birde cemile hanım var...

6. 2 Temmuz 2009
  7. aryaa

aryaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben hamile olduğum için mecbur şuan dr ihtiyacım var cnm neler var söylemek istemediğin bana rica etsem msj atarmısın ilk bebeğimi kaybettim 2.de de aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.en azndan değiştiririm.

8. 1 Mart 2010
  9. tkurba

tkurba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben hamile değilim sadece çeşitli test ve tahliller(smear vb)için gidiyorum aylin karahasana çok memnunum süper bi doktor.ilgileniyor soru soruyor açıklama yapıyor en önemlisi ilk gittiğimde tedirgindim öyle güzel sakinleştirdiki anlatamam.kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor cemile hnm ı tanımıyorum yakınımdada onun hastası olan kimse yok başkada acıbademde bayan dr yok bu konuda..

10. 17 Mart 2010
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Merhaba,
    Konunuz içeriği nedeni ile taşınmıştır,bilginize.:a.s.:

12. 11 Kasım 2011
  13. bumes

bumes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    suan 9 aylık bi kızım var.doğumumu acıbademde yaptım doktorum Aylin Karahasandı.gerçekten mükemmel bi doktor.Hamile kaldıktan sonra arkadaşlarımın tavsiyesi ile gittim aylin hanıma.Hiçbir gün pişman olmadım.hamilelikte birçok panik yapacak konu buluyorsunuz kendinize Aylin hanım bunlara hiç usanmadan cevap verip sizi rahatlatıyor.Ayrıca benim için en önemli şey normal doğum yapabilmekti.birçok doktor hemen sezaryana yaptırıyor.doktorumuz bize bu konuda da cok yardımcı oldu.önceliğimiz normal doğumdu tabi önemli bir sorun olmadığı sürece.Şuana kadar Aylin hanıma giden ve pişman olan duymadım.

14. 16 Eylül 2013
  15. kuzukusum

kuzukusum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    28
    Ben aylin hanımla bambaşka birkonu ile ilgili gittiğimde tanıştım.Düzelmeyen sistit problemim vardı ama şimdi daha iyiyim çok şükür.Başka bir tanıdığımda onda normal doğum yaptı çok zor bir doğum oldu onunkisi .ŞAhin beyle de tüp bebek ve aşılama ile ilgili görüşmüştüm onun yaklaşımı da cok iyiydi şimdi hangisine gidicem karar veremiyorum.Ama aylin hanımla devam ederim gibi görünüyor çünkü vajinal muayenede şefkatli ve hassas yaklaşımıyla beni kandırdı diyebilirim:)))
    Birdeşöyle bir durum var kızlar özel hastaneye gidiyorum özel muayene parası veriyorum benim doğumum da drum mutlaka olmalı diyorlar tabiki olsa şahane olur ama bazı normal doğumlar 15 saat bile sürebiliyor o kadarsüre dr senin başında duramaz ki imkansız başı görünmeden dr gelmiyor diyorlar o da normal geliyor çünkü o ana kadar bütün iş annede ıkınması çocuğu itmesi dr a bağlı değil ki sen itemiyorsan dr ne yapsın ha ben sancı çekmicem beni sezeryan yap diyorsan tamam yapıyorlar zaten ama bazen bizdeki beklentilerin tavan yaptığını ve uçuk olduğunu düşünüyorum.

16. 23 Aralık 2013
  17. ishita2

ishita2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    uzun suredir konu ile ilgili yorum gelmemiş. arkadaşlar bursa acıbadem de doğum yapmış ve doktor önerisinde bulunabilecek kimse var mıdır acaba?