Bursa'da bebeğini bakıcıya baktıranlar ne kadar ücret veriyorsunuz acaba ?

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve tgbc tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

28 Nisan 2010
    Konu Sahibi : tgbc
  1. tgbc

tgbc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bursa'da bebeğini bakıcıya baktıranlar ne kadar ücret veriyorsunuz acaba :uhm:

2. 3 Mayıs 2010
  3. pari

pari Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben 400+yol parası veriyodum,şimdi yeni bi bakıcı arıyorum,aşağı yukarı aynı ücreti vericem...ama işe başlayınca,artıradabilirim..1 senelik ücretsiz izindeim çünkü...

4. 4 Mayıs 2010
  5. tgbc

tgbc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s. teşekkur ederım cvp için

6. 6 Mayıs 2010
  7. nagieymen

nagieymen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    153
    slm
    bende bursada bakıcı arayanlardanım :sinifsinif:
    bebeğim 6 aylık benim evimde bakılsın istiyorum ama ücret ne olur güvenilir birirni nerden ve nasıl bulurum hiç bilmiyorum
    bu başlık ii olmuş bende 500tl falan olur diye düşünüyodum deneyimli anneler yardı lütfen

8. 7 Mayıs 2010
  9. tgbc

tgbc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm mrb bende evimde baktırmak istiyorum gerçi daha beni bebeğim doğmadı bile ama fiyat konusunda bilgim olsun istiyorum. bazende kreşe vermeyi düşünüyorum kreşler 400 e falan var ama emin olamıorm ortamdan nasıl bakılır ilgi ne olur bi köşeye atılmasın yavrularımız çok zor karar sadece kreş işyerime yakın olursa gun ıcınde gıderım sık sık dıorum.hem emziririm :ecrin_bebek: bakalım zaman neyi göstericek inşallah eve birini bulurum sabah peşime katmam bebeğimi nekadar arabamızlada gelsek yazı var kışı var onu hazırlanıp dısarı cıkartma suresı var hep engel olucak.evınde kendı yatagına kendı duzenınde buyusun kekse bi oyle dusunurken bir böyle diyorm cıkamıcam işin içinden galiba boshayallersmile

10. 7 Mayıs 2010
  11. pari

pari Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    erikli civarında oturuyosanız benim eski bakıcımla görüşün bi isterseniz,yada heykel civarında oturuyosanız...yol sorun olmasın yani,ben onun için bıraktım şimdi evime yakın birini arıyorum.ilgilenirseniz özelden numarasını verebilirim.

blowhole25 bunu beğendi.
  12. 19 Eylül 2011
  13. ecrinyagmur

ecrinyagmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar 2,5 yaşında kızım var ve ikinciye hamileyim. bu aralar bakıcı arıyorum.şimdilik haftada 3 gün düşünüyorum ama doğumdan sonra şubat gibi 5 gün alabilirim. tabi güvenilir iyi birini bulabilirsem anlaşabilirsek . ayrıca bursada bakıcı fiyatları nasıl ? benim duyumlarıma göre haftada 5 gün için aylık 400-500 civarı diyorlar. bu konuda fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.teşekürler

14. 21 Eylül 2011
  15. giovinetta

giovinetta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    ablam heykelde sabah 8 akşam 6'ya kadar 600TL veriyordu geçen yıl. Çok memnundu. işten gelene kadar çocuğa bakıyor, o geldikten sonra yemek, ev işi vs. herşeyi yapıyordu. ama ben bursa gibi büyük bir şehirde bu fiyata bakıcı bulunduğuna inanamıyorum çünkü benim oturduğum yerde (küçük, işsizlik sorunu olan bi ilçe olmasına rağmen) bakıcılar öyle 500-600 beğenmiyolar. çok fırsatçılar, nasıl olsa mecburuz diye fiyatlar o kadar yüksek ki. nerdeyse bakıcı için çalıştığımı düşünücem. ha bide öyle ev işi falan lafı edince de hemen bozuluyolar, yani en azından benim görüştüklerim.

16. 23 Eylül 2011
  17. ecrinyagmur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    iyi bir bakıcı ve uygun fiyat biraz şans işi galiba :) baksanıza ablanız şanslıymış. darısı bize inşallah

18. 23 Eylül 2011
  19. ecrinyagmur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar aranızda bakıcı fiyatları hakkında bilgisi olan yokmu :KK43: pek cevap yazan yok. Ayrıca iyi bir bakıcı arıyorum tavsiye edebileceğiniz birileri varmı çevrenizde ? Acilen yardımlarınızı bekliyorum .