bursa'da bildiğiniz çocuk doktoru var mı ?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve --BeLiSsImA-- tarafından 26 Ocak 2009 başlatılmıştır.

26 Ocak 2009
    Konu Sahibi : --BeLiSsImA--
  1. --BeLiSsImA--

--BeLiSsImA-- ANNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,2,5 aylık bir kızım var.1 aylıktan itibaren orta kulak iltihabı şikayetimiz var.3 ayrı doktora gitmemize rağmen hiç bir gelişme kaydedemedik.sürekli kulaklarında akıntısı var.Benim ricam bursada ikamet eden arkadaşlardan.bildiğiniz ve memnun kaldığınız çocuk doktoru varmı? şimdiden teşekkürler.bu arada doktor ismi belki reklama girer bana özelden mesaj atabilirsiniz sevgilerimle.....a.s.a.s.a.s.

2. 26 Ocak 2009
  3. design

design iç savaştayım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım doktor ismi verilebiliyor sitede benim sana şiddetle tavsiye edeceğim doruk bursa özael hastanesinde gönen çelebi var odur. benim kızımın rahatsızlığını o anlamıştı. Allah razı olsun kendisinden çok iyi bir doktor. daha sonra uludağ üniversitesinde bir profa götürdüm bizim hastalığımız biraz ağırdı ona söyledim oda bende çocuğumu o doktora emanet ederdim demişti yani tescilli bir doktor. tavsiye ederim canım

4. 26 Ocak 2009
  5. --BeLiSsImA--

--BeLiSsImA-- ANNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekkür ederim.bizde en son doruk hastanesindeki Atilla güraya götürdük isim yapmış ama pekte memnun değilim.Sizin önerdiğiniz doktoru duymamıştım.İnşaallah iyi gelir.Sevgilerimle...

6. 27 Ocak 2009
  7. nergiz tunalxix

nergiz tunalxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bursanın en iyisi Prof.Dr. Mustafa Hacimustafaoğlu dur. enfeksiyon onusunda uzmandır. hiç düşünmeden ona götürebilirsiniz.
    tel: 2499301

8. 8 Şubat 2009
  9. yexsxil melek

yexsxil melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çekirge doruk grubunda çoğu çocuk doktorunu iyi duydum bende suat paker i tavsiye ederim.