Bursa'da Deneyen Arkadaşlara!!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ozka75 tarafından 28 Haziran 2008 başlatılmıştır.

28 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ozka75
  1. ozka75

ozka75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar Bursa'da önerdiğiniz tüp bebek merkezleri ile ilgili bilgi istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim!!!naniknanik

2. 28 Haziran 2008
  3. seybay

seybay umut et! sabret! şükret! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben Şu an 6 haftalık hamileyim.1.micro denemem başarılı oldu.Acıbadem hast.Doç.dr Şahin Bey tedavimi yaptı.3 embriyo transfer edildi.Ama şu an için 4 üz annesiyim..Acıbademin sitesine girdiğinde tüp bebek paket fiyatlarını da göreceksin.Ben memnun kaldım şahin beyle de devam ediyorum..

4. 28 Haziran 2008
  5. mavi_ay

mavi_ay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım BUrsa Tüb bebek merkezinide deneyebilirsin.Çok deneyimli doktorarı var ve
    Armağan beyde orada..
    Yeri yeni adliyenin karşısında fiyatıda uygun hem
    Allah yardımcın olsun canım:teselli:

6. 28 Haziran 2008
  7. herbaryum

herbaryum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben üniversiteye gitmeni öneririm
    sağlık güvencende varsa çok rahat edersin
    gürkan uncu hocayı tavsiye edebilirim:)
    allah sağlıklı bebekler versin:)

8. 28 Haziran 2008
  9. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Eğer vaktin varsa jimerin tüp bebeği sonbaharda açılıyor orayı bekle derim

10. 28 Haziran 2008
  11. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    bende sonuna kadar
    BURSA TÜP BEBEK MERKEZİ
    VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
    DR ÖZER KUTLU
    DERİMMMMMM

12. 29 Haziran 2008
  13. acem_kizi

acem_kizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bursa tüp bebek merkezi bende temmuz da orada yaptıcam ARMAGAN BEY VE ÖZER KUTLU

14. 30 Haziran 2008
  15. dersim_78

dersim_78 Guest

canım ben sana uludağ üniversitesinden hocaları tavsiye ederim.hem bilgileriyle hem tedavi süreci için gerekli olacak raporu alabilmen için kolaylık sağlanacak hem de onların çalıştığı özel hastanelerde rahatlığın söz konusu olur.....hoca olarakta prof.dr.gürkan uncu yu tawsiye edebilirim...gamyoncuiremsu

16. 1 Temmuz 2008
  17. cennet kokulum

cennet kokulum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    SEVGİLİ SEYBAY;Ben ilk micro mu bursa tüp bebek merkezinde armagan bey e yaptırdım.Hemşireler falan ilgiliydi.Tabiki bu bir kriter değil.sonuç negatif oldu ve neden olarak armagan bey bir açıklama yapmadı.merkezden memnun kalmadım yani.2,si amerikan hastanesinde oldu.2.gün sadece 2emriyo transfer edildi normalde 5.ci güne kadar gelen emriyoların tutunma şansı daha yüksekmış.çabalarımla emriyologla görüştüm o da kemküm 2 lafı bir araya getiremedi zaten stres vardı o an bende.yapmayalım dedim transferi yapalım dediler.o da negatif.ama amerikan da danışma dahil kimseden merhaba göremedim.anlatmak istediğim şu bi sıcaklık o yoktu.kendimi fabrikada üretilen ürün gibi hissettim.boğuldum....aslında benim asıl doktorum fakultede prof.sonra kromozom tahlili yaptırdık fakultede.eşimdeki bi sorun tutmasını engelliyormuş.bunu 2 hastanede anlamadı.ben memorial,alman hastanesi ve acıbadem arasında düşünüyorum.dr.dan memnun musun?bu hafta sonu gidip görüşeyim bi....belki senin gibi bende kavuşurum.......

18. 1 Temmuz 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Canım ben JİNEMED tüp bebeği öneririm.Hem doktor Murat Erdemir çok deneyimli ve başarılı hem JİNEMED gibi bi markaya sahip.Yüksek oranlarıda cabası.Sorduğun,merak ettiğin şeylerin cevabını rahatlıkla alırsın. Ayrıca emin ol gördüğün ilgiden çok memnun kalacaksın.Ben Murat Beyle tanış derim.Nede olsa ön görüşmeler ücretsiz...Hiç zaman kaybetmemelisin..