bursada doğum hastenesı açıldı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sirincimcime tarafından 22 Haziran 2008 başlatılmıştır.

22 Haziran 2008
    Konu Sahibi : sirincimcime
  1. sirincimcime

sirincimcime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yayın Tarihi: 21 Haziran 2008 Cumartesi Saat 15:23
    Sonraki Haber

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK KADIN DOĞUM HASTANESİ BURSA'DA HİZMETE GİRDİ

Resmi büyütmek için tıklayın

Türkiye'nin En Büyük Kadın Doğum Hastanesi Olan Özel Jimer Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Bursa'da Törenle Hizmete Girdi.

Türkiye'nin en büyük kadın doğum hastanesi olan Özel Jimer Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Bursa'da törenle hizmete girdi.
    Hastanenin açılışına AK Parti Bursa Milletvekilleri Hayrettin Çakmak, Canan Candemir Çelik, Bursa İl Sağlık Müdürü İsmail Hakkı Çelik, Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Faruk Dinçşahin, hastane doktorları ve davetliler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Op. Dr. Faruk Dinçşahin, bir yıl içinde temeli atılıp açılışı gerçekleşitirilen hastanenin, kendi alanında yıllardır hizmet sunan uzman hekimlerin bir araya gelmesiyle kurulduğunu söyledi. Hastane'nin Türkiye'nin en büyük kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olma özelliği taşıdığını belirten Dinçşahin, hastanenin kurulma aşamasını şöyle anlattı: "Jimer'i, 3 yıl önce İntam Blokları'nda açmıştık. Ancak İntam Blokları'nda yaşanan yıkılma talihsizliğinden sonra, Jimer'i büyütmeye, Türkiye'ye örnek bir hastane yapmaya karar verdik."

Dinçşahin, 50 yataklı hastanede, modern doğum ünitesi, gebelik öncesi ve sonrası destek, kısırlık tedavisi ve tüp bebek, laboratuvar hizmetleri, kadın hastalıkları ve menopoz gibi bölümlerin yer aldığını ifade etti.

Bursa milletvekili Canan Candemir Çelik ise, yaptığı konuşmada, Bursa'ya kazandırılan bu önemli hizmet için doktorlara teşekkür etti. Özel ya da kamu sağlığı diye bir ayrım yapmadıklarını vurgulayan Çelik, çocukların gözlerini bu hastanede dünyaya açacağını belirterek, hiçbir şeyin sağlık kadar önemli olmadığını dile getirdi.
    AYRICA GÜZELLİK SALONU VE KUAFÖR BİLE VAR...
    (Cihan Haber Ajansı) 21.06.2008 15:23 [1411884]
    Tιkla, erken rezervasyonla %45 indirim kazan!

ARKADAŞLAR DUN AÇILAN BU HASTENE SUPER .HASTENENIN YÖNETIM KURULU BASKANI OP.DR FARUK DİNÇŞAHİN AMCAMDIR.UMARIM HERKESE ÇOK GUZEL HİZMETLERDE BULUNURLAR.SEVGİLER

2. 22 Haziran 2008
  3. sirincimcime

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hizmete giren Özel Jimer Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinde, tüp bebek, son teknolojiye sahip olan fototerapi, erken doğum ve odada doğumu sağlayan ağrı ve doğum odası, menapoz polikliniği, güzellik salonu ve kuaför bulunuyor. Sağlık güvencesi sunan tüm sigorta şirketleri ve sosyal güvenlik kurumu ile yapılacak anlaşmalar sonrası sosyal güvencesi olan tüm vatandaşlar hastaneden uygun imkanlarla faydalanacak.

4. 22 Haziran 2008
  5. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    sigortalılarla anlaşma varmı fiyatları hakında bilgi verirsen sevinirim......

6. 22 Haziran 2008
  7. dersim_78

dersim_78 Guest

merhaba canım ben orda tedavi göreceğim..doktorumdan çok memnunum....devlet memurlarıyla anlaşması war..umarım hayırlı ve uğurlu gelir....herkese şifa olur....:teytey:

8. 22 Haziran 2008
  9. sirincimcime

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım inan okadar bılgım yok.zaten sen bursadasın bu bılgıye daha ıyı sahıp olursun.fiyatlar tedavılere gore degısıyodur.sen en ıyısı bılgıyı hasteneden alabılırsın...amcam diye demiyorum bir tanedir meslegınde....sana onu tavsıye ederım..Op.Dr.Faruk Dinçşahin sevgiyle kal...optum

10. 22 Haziran 2008
  11. sirincimcime

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herşey gonlunce olsun bıtanem umarım en kısa surede bebegını alıp kucagına bol bol öper koklarsın...:KK46::KK46:

12. 22 Haziran 2008
  13. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Buna cok sevındım ıst da oturuyorum ama ınsallah bebek dusunuyoruz ve bursada dogum yapmayı cok ısterım kayınvalıdemlerde bursada
    Hayırlı ugurlu olsun ınsallah

14. 22 Haziran 2008
  15. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada hastane bursanın neresınde acaba tam olarak
    netten baktım ama ılgılı bır haber yoktu

16. 22 Haziran 2008
  17. dersim_78

dersim_78 Guest

hastane nilüferde.carfurun hemen arkasında...ben de henüz gitmedim..ama doktorum oranın ortağı...beni oraya çağıracak...şuan dinlenmedeyim....:kahve:

18. 22 Haziran 2008
  19. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    slm canım bu hastane ssk yla anlaşmalımı? senin dr un kim? mahsuru yoksa yazarmısın canım
    a.s.