Bursa'da Düğün Mekanı

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve merral tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : merral
  1. merral

merral Guest

Bursalı arkadaşlar Bursa'da güzel düğün mekanı olarak nereleeri tavsiye edersiniz.Kır düğünü,havuz başı,açık hava düğün istiyorum.Yazın düğünüm ve milleti kapalı mekana tıkmak istemiyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Ağustos 2008
  2. 12 Ağustos 2008
  3. merral

merral Guest

Bursa'dan güzel mekan bilen yok mu?Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

4. 22 Ağustos 2008
  5. orko

orko Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim dugunum 10 Agustos da CHA CHA da oldu Carrefour un arka tarafinda cok guzel bir yer. Yemekli oldu kir dugunu tarzinda oldu ve herkes cok memnun kaldi. Bence dusunmelisin

6. 22 Ağustos 2008
  7. jnaz

jnaz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    canım ben bursalı değilim ama haziranda bursadaydım bir arkadaşımın düğünü için buski de oldu açıkhavada ortam olarak gayet güzeldi ama ben servisi pek beğenmedim açıkçası

8. 22 Ağustos 2008
  9. yagmurrrr

yagmurrrr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim düğünümde Club AltınCeylan da olmustu havuz bası ! Tavsiye ederim...

10. 24 Ağustos 2008
  11. merral

merral Guest

Cha,altınceylan ikisiylede görüştüm.Altın ceylan biraz pahalı geldi.Yemekli kişi başı 45,50 ytl dediler.Bayıldım tabi altınceylana ama bütçemizi aşacak sanırım.Sana altınceylan ne kdar fiyat vermişti.Ya hiçbiride pazarlık yapmıyor.Sinir oluyorum

12. 25 Ağustos 2008
  13. merral

merral Guest

Evet heybeliyi gördüm.Şimdilik heybeli cha cha olabilir diye düşünüyorum.Hem bütçemize uygun hemde kır düğünü.

14. 14 Ekim 2008
  15. melis82

melis82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar bende kır düğünü için yer arıyorum ama bu söylediklerinizin hepsi uçuk fiyatlarda. yemek siz bir yer lazım bana... benneyaptımki

16. 14 Ekim 2008
  17. fatobrs

fatobrs Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merinos nikah salonunun bahçesi var biraz küçük ama geçen yıl orada bir arkadaşım düğün yapmıştı çok da güzel olmuştu. İstersen bir bak belki hoşuna gider. Hatta orası eskiden istasyonmuş, birde eski bir vagon restore edilmiş çok da şirin bir ortam olmuş. Ben yazın evlenecek olsaydım tercih edebilirdim orasını:1rolleyes:

18. 15 Ekim 2008
  19. sevgili

sevgili 20.06.2010 / Yeni HaYaT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oksijen kır düğünü diye bi yer var. internette kendi siteleri var. harika bi yere benziyor. bence orayada bi bakın :CüvCüv: