Bursa'da fotoğrafçı

Konusu 'Fotograf ve Video' forumundadır ve merral tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : merral
  1. merral

merral Guest

bursalı arkadaşlar fotoğraf konusundada birbirimize yardımcı olalım mı.ben fotoğraflarım dış mekanda çekilsin istiyorum.Bildiğiniz bir fotoğrafçı var mı?

2. 6 Nisan 2009
  3. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim kuzenimin eşi dış mekan çekimleri yapıo süperrrr işler çıkartıyo çok özel şeyler yapabiliyo istersen tel nosunu vereyim özelden sana bi konuş normal fotoğraf stüdyolarında daha tuzlu oluyo böle şeyler gerçektenkafamçokkarıştı

4. 6 Nisan 2009
  5. yakamoz_16

yakamoz_16 Guest

ya kapalı alan olarak yalım çok gzl ama pahalı olabilir cnm.

6. 6 Nisan 2009
  7. merral

merral Guest

canım numarasını ve adını bana özelden yollarmısın.Ben arayım bi görüşeyim.Kendi stüdyosu yok değilmi anladığım kadarıyla.GErçi ben kafama takılanları onada sorarım:)

8. 20 Nisan 2009
  9. merral

merral Guest

BUrsalı gelinler hiç mesaj yazmıyorsunuzçBi tek ben mi panik halindeyim.Daha hiç bir şeyim hazır değil.ınternetten şimdide fotoğrafçı arıyorum.

10. 21 Nisan 2009
  11. svda

svda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım düğünün ne zaman ? internetten fotoğrafçı bulman zor bence.. sana bi yer önereyim kızılayın alt tarafında bi fotoğrafçı var, dış çekim yapıyorlarmış. ama nasıldır bilemem tabiki

12. 21 Nisan 2009
  13. merral

merral Guest

foto yalımı aradım az önce.250 ile 500 arasında fiyatlar değişiyormuş.Kızılayın ordakini bilmiyorum.Ama nişanlıma sorayım Bursalı biri olarak kesin bilir:)

14. 22 Nisan 2009
  15. svda

svda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    yalım gerçekten güzeldir orda vesikalık falan çektirmiştim ama biraz tuzlu olabilir canım ya? düğünün ne zaman? daha fotoğraf için bi araştırma yapmadık doğru düzgün yapınca senide bilgilendiririm istersen

16. 22 Nisan 2009
  17. merral

merral Guest

Eğer cidden güzel bişey olacaksa o paraya değer canım.Yalımla bide yüzyüze görüşeceğim.Albümlerine falan bakacağım.Öyle karar veririm.Sizde araştırmalarınızı paylaşırsanız sevinirim:)

18. 23 Nisan 2009
  19. svda

svda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    tabiki git yüzyüze görüş.. benim kastettiğim o fiyata daha güzel yapan yerlerde vardır, sonuçta koca bursada sadece yalım yok değil mi :)) tabi ki tercih senin canım:)