Bursa'da gelin başı

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve turbuk tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

1 Mart 2009
    Konu Sahibi : turbuk
  1. turbuk

turbuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bursa'da gelin başı için hangi kuaförleri tavsiye edersiniz?Fiyatları hakkında da bilgi verirseniz sevinirm.Ben bir kuaföre sordum gelin başı için 250 tl.Yanımızda gelenler içinde 50 tl istedi.

2. 2 Mart 2009
  3. semiha

semiha evli mutlu çocuklu... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben heykelde kuaför mehmet e gitmiştim.200 e yapmıştı 3 sene önce.

4. 3 Mart 2009
  5. merral

merral Guest

yanımızda gelenlere bi kişi 50 yani.bende acaba yanımızda gelen3-4 kişininkini bedavaya yaparlarmı diye düşünüyordum.Nede olsa bizden fazla fazla alıyorlar.Bende Bursa'da iyi bi kuaför arıyorum.Pek bilgim yok.Hatta Bursa'da saçını yaptıran gelinlerimiz resminide koysa süper olur.

6. 3 Mart 2009
  7. merral

merral Guest

canım sen hangi kuaföre sordun.

8. 4 Mart 2009
  9. turbuk

turbuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çarşamba'da fatoş kuaföre sordum. canım

10. 5 Mart 2009
  11. selinn_1687

selinn_1687 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar kuoför AYFER (gazcılarda) ben düğünümde türban yaptırmıştım ama kınamda saçımı yaptırdım çok süper yapıyor ve çok pahalıya da yapmıyor. 3 sene önce evlendim fiyatını hatırlamıyorum ama sorup öğrenebilirsiniz. ben tlf da vereyim aramak isteyenlere 223 03 15 hoşçakalın

12. 5 Mart 2009
  13. ecesu81

ecesu81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Almira Otelinin içinde Arzu kuaför var ben 1,5 yıl önce 150 tl ye orada yaptırmıştım. Fotoğraf albümümüzü de otelin içindeki uludağ coloura yaptırdığımız için ve tanıdık vasıtasıyla oraya gittiğimiz için saç ücreti biraz düşük olmuştu. benimle birlikte gelenlerden de 50 tl almıştı.Kendi kuaförüm erdal gürdal 750 tl gelin başı, yanımda gelenlerede 150 tl demişti.

14. 9 Mart 2009
  15. beyhanhiz

beyhanhiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam ben uzun yıllardır ihsaniyedeki emma kuaföre gidiyorum çok güzel modern marjinal modeller yapıyorlar yani hayal ettiğinizin aynı bir saç modelini gerçekleştirebilirler. orada benim kuaförüm apo var çok yeteneklidir. danışmanızı tavsiye ederim fiyatı konusunda fikrim yok ama internetten emma.com olarak bakabilirsiniz. ve memnun kalacağınaza garanti ederim kaliteli bir yerdir.

bu konuları bende araştırıyorum 2,5 ay sonra düğünüm var....

16. 9 Mart 2009
  17. Aydii

Aydii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ben de yıllardır Çatalfırın'daki ERDıNÇ KUAFÖR'e gidiyorum. Haziran'da düğünüm var ve saçımı kesinlikle oraya yaptıracağım. 300 liraya gelinbaşı yapıyor diye biliyorum,yanınızdakiler yaptırdıkları şeye göre ücretlendiriliyor.

18. 17 Mart 2009
  19. merral

merral Guest

Kızlar Bursa'da başka bildiğiniz kuaförler varmı.bursanın yabancısıyım ve güvenilir bi kuaför arıyorum.Bide gelin başı dışında hangi hizmetler dahil oluyor.manikür,pedikür cilt bakımı vs.