Bursada hangi bayan doktoru tercih edersiniz?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve zarifem84 tarafından 25 Eylül 2009 başlatılmıştır.

25 Eylül 2009
    Konu Sahibi : zarifem84
  1. zarifem84

zarifem84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çekirge doruk tıp evrim aydına gidiyorum .ilk gittiğimde çok memnun kaldım .hafatya ikinci kontrole gidicez bakalım

2. 25 Eylül 2009
  3. E.G.E

E.G.E Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    neden illaki bayan doktor? ben zübeydehanım doktoru Özer Kutlu ya gitmiştim altıparmakta muayenehanesi var ve inanılmaz memnun kaldım herkeze tavsiye ediyorum.işinde prof.biri...ve bursanın ilk 5 doktorları arasında....

4. 26 Eylül 2009
  5. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ya ben çok kızıyorum kendime körü körüne o kadar parayı boşuna doktora dökmüşüm zamanında buraya üye olsaymışım keşke siizn tecrübelerinizden çok yararlanabilirdim ama geçmiş geçmişte kaldı gelecekte sizlerden yardım isteyecem:ecrin_bebek:

6. 26 Eylül 2009
  7. zarifem84

zarifem84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tercıh meselesı canım ben bayan doktor tercıh edıyorum

8. 26 Eylül 2009
  9. erdems

erdems Herşey güzel olacak :) Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    88
    eğer bayan dr tercih ediyorsan benim dr um pembe mavi de nedret kolsal, aynı zamanda zübeyde hanımın dr.u .şahsen ben çok memnunum kendisinden,ama bu işler göreceli, benim beğendiğimi başaksı beğenmeyebilir. tek dezavantajı, ki bana göre değil, fıtrat olarak biraz soğuk mesafeli duruyor. yoksa ciddi anlamda tecrübeli ve bilgili bir dr.

10. 26 Eylül 2009
  11. zarifem84

zarifem84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk doktorum oydu canım ilk hamileliğimde ona gittim ve aynı zamanda görümcemin doktoruydu o çok memnun diye gitmiştim ama kanama olmuştu ve zübeydeye gitmiştim.onu aradım ben hasatanedeyim diye niye özleime gelmedin dedi direk ve hadstanede yattım 2 gün hiç gelip bakmadı bile

12. 26 Eylül 2009
  13. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim doktorum Jale gürlüler Jimerde ve kendi adıma tavsiye ederim.ben çok memnunum kendisinden.anlayışlı ve güler yüzlü her sorunumda rahatlıkla ulaşabiliyorum.ayrıca problemli bir gebelik süreci yaşadım, az kaldı doğumuma ve 9 aydır hiç ulaşamadığım yada ilgisiz kaldığı bi durum olmadı.

14. 26 Eylül 2009
  15. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben hamileliyimin 29.cu haftasına kadar gittim jale hanıma evet güleryüzlü canayakın hep sizinle olumlu konuşur ama bende preklempsiyi farketmedi bebeyimdede iki haftalık bi gerileme olmuş onuda farketmedi neticede medicalde erken doğum yaptım 30 haftalık hamileyken bebek 28 haftaya uyumlu doğdu benim doğumumu ahmet yılmaz yaptırdı ama orada doğum yapan arkadaşlar pınar erkanı çok beyendiklerini söylediler bi zaten medicalde tutulan doktorlardan biri genede iyice araştırmadan başkalarının tavsiyeleriyle gitme içine sineni bulana kadar ara

16. 26 Eylül 2009
  17. erdems

erdems Herşey güzel olacak :) Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    88
    çok şükür benim çok büyük bir problemim olmadığı için heralde sıkıntı duymadım şimdiye kadar.
    canım ya çekirge dorukta sevil paker i duydum. gidenler çok memnun, bizim dersanede bi hocanın hamileliği ve doğumu çok problemli geçmiş, son ay gittim ama sanki hep ona gitmişim gibi ilgilendi çok iyi diyordu, doğumda filanda sürekli çıkıp ailesine bilgi vermiş. onuda düşünebilirsin bence.

18. 26 Eylül 2009
  19. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    bursa da bayan jinekolog deyince aklıma gelen tek isim jimer dr jale gürlüler,
    güleryüzlü,canayakın,sempatik ve iyi bir doktor benim tercihim jale gürlüler