Bursada hangi doğum doktorunun takibindesiniz

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve dilekce_86 tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : dilekce_86
  1. dilekce_86

dilekce_86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Selamlar,

ben 9 haftalık halileyim ve ilk olarak bahar hastanesine gittim baharda mete eliçok a muayene oldum doktor bey ultrasonla baktığı halde bebişimi göremedi ve 3 boyutluya ve kan testine gönderdi işlemleri yaptırdıktan sonra tekrar doktor beye geldiğimde ise hiç detaylı bilgilendirme yapmadı ilk hamileliğim olduğu için kafamdaki hiç bir soruya cevap alamadım. Daha sonra internette yaptığım araştırmalar sonunda zeten baharın çok iyi olmadığını öğrendim. şu anda bir doktor tavsiyesine (doruk ve medical arasında kaldım) hem takip hemde dağum açısından ihtiyacım var yardımlarnızı bekliyorum

2. 27 Mayıs 2010
  3. sumeyra86

sumeyra86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben medical ahmet yılmaz derim..çok efendi çok hoş bir doktor.medicalden memnunum

4. 27 Mayıs 2010
  5. sedas22

sedas22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sakın medicale gitme derim ben çünki devlet hastanesinden farkı yok.randevu alıyosun ama randevu saatinden 1 -2 saat sonra giriyosun ancak.ben doruk tıp derim kesinlikle.1 ay önce yıldırım dorukta doğum yaptım çok memnundum hem doktorumdan hem hastaneden.çok rahat bi normal doğum oldu.tavsiye ederim

6. 27 Mayıs 2010
  7. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende medicali ahmet yılmazı tavsiye ederim dört dörtlük bi doktor sayesinde ölümden döndüm hem kızım hem kendim

8. 27 Mayıs 2010
  9. sedas22

sedas22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen direk doğuma gitmişsin ahmet yılmaza.hamilelğin başından beri kontrollere medicale gitseydin anlardın beni.ben doktora bişey demiyorum.doktor çok iyiymiş bende biliyorum.ama hastane çok berbat

10. 27 Mayıs 2010
  11. yasminsu

yasminsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım senin doktorun kimdi yıldırım dorukta?ben fatma hanıma gittim çekirge de ama buradaki yorumlar hiç olumlu değil fatma hanım hakkında...

12. 28 Mayıs 2010
  13. sedas22

sedas22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim doktorum gizem yıldırımdı.çok memnun kaldım.ama şu an kendiside hamile onu araştırıp git doğuma girebilecekmi?senin doğumun olduğu zaman şu an 6-7 aylık hamile sanırım..

14. 28 Mayıs 2010
  15. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben bu hastane doktor muhabbetine girmek istemiyorum çünkü ilk zamanlarda çok saçma sapan muhabbetler yaşadım ben 10 gün kadar tedavide gördüm medicalde artı 13 ayı aşkın bi zamandır kızımıda medicale götürüyorum her ay ama ben memnunum ha bu demek deyilki sen kalacaksın yada sen kalmadın diye demek deyilki başkası kalmayacak o yüzden sen yaşadığını yazdın bende yaşadıklarımı yazıyorum gerilmeyelim olurmu seninde bebiş var sanırım güle güle büyüt annesi:ecrin_bebek:

16. 28 Mayıs 2010
  17. sedas22

sedas22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewt canım 1,5 aylık oldu oğlum.teşekkürler..

18. 28 Mayıs 2010
  19. erdems

erdems Herşey güzel olacak :) Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    88
    benim dr um ahmet yılmaz'dı, hamilelik sürecinde çok ilgiliydi sağolsun ama ben muayenehanesine gidiyordum medicalde yoğunluk nasıldır bilmiyorum. :sm_confused:
    yalnız doğumdan sonra bazı sıkıntılarım olduğundan şimdi çekirge dorukta melike yıldırım'a gidiyorum, o da çok tatlı bir bayan ve gayet ilgili, onuda tavsiye ederim.