Bursada ilgili ve eliçabuk doktor

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ruzgaryagmur tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ruzgaryagmur
  1. ruzgaryagmur

ruzgaryagmur Ne güzel hayat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba arkadaşlar; ben acıbadem hst de Cemile Alçay'a gidiyorum ancak tereddütlerim var. ilk gittim muayene oldum herşeyi konuştuk, ikinci gidişimde korunuyormuydun gibi saçma bir soru sordu hastası hakkında not almış olmaması canımı sıktı, üçüncü gidişimde ilaç verip 2 ay bekleyelim sonra yine gel dedi, 2 ay doldu hala gitmedim ama arayıp durumu öğrenmesini beklerdim ilgisizliği, yavaşlığı beni başka bir dr aramaya doğru itti açıkcası. eğer allah kısmet ederde hamile kalırsam doğumumu acıbademde yapmak istediğimden öncelikli olarak acıbademde bir doktor arıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz? ilgili, gerektiğinde hastasını arayıp bilgi alıcak,kendi derdi gibi ilgilenebilecek bir dr arıyorum. lütfen bilgilerinizi paylaşırmısınız?

2. 2 Haziran 2009
  3. XIXrena

XIXrena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Acıbadem'e gidip de Doç.Dr.Şahin ZETEROĞLU'nu duymamanız garip doğrusu.Çok yakın bir arkadaşım doğumunu onunla yaptı.Arkadaşım hep o sadece doktorum değil aynı zamanda psikoloğum derdi.....

4. 2 Haziran 2009
  5. ruzgaryagmur

ruzgaryagmur Ne güzel hayat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Şahin Bey in adını duydum tabiki. ama tüp bebek konusunda uzman olduğunu duymuştum.