bursada konusunda uzman doktor arıyorum.

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ruzgaryagmur tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ruzgaryagmur
  1. ruzgaryagmur

ruzgaryagmur Ne güzel hayat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadaşlar;

konu olarak epeyce açılmış bir konu ama ben tereddütte kaldığım için kendi derdimi anlatmayı tercih ettim. ben şu an 19 hatalık hamileyim her hamile gibi, her anne adayı gibi araştırıyorum ve maalesef ki doktorum konusunda tereddütlerim var. aslında ilk günden beri değiştirmeyi düşündüm ama şimdi kararım son sınıra dayandı. acıbadem cemile alçay hastasıyım. iyi kötü hakkında çok şey duydum. hamile kalmadan öncede kendisine gidiyordum o zaman farkettiğim sorunları olabilir diye geçiştirdim, ama artık hamileliğim ilerledikçe daha ilgili, beni her konuda aydınlatacak bir doktor bulmanın doğru olacağına karar verdim. çünkü doktorum üçlü test sonucunda beni epey korkuttu başka bir yere sevk etti, sonuçları aldığımda aradım "ameliyatım var çok beklersin gelme" deyip bir daha da dönmedi. halbuki bence beni tekrar arayıp ne olduğunu sorması gerekirdi.daha buna benzer çok sorun yaşadım anlatsam çok uzun olucak. sizlerden ricam gerçekten işinin uzmanı, beni rahatlatıcak bir doktor önerisi yapmanız. aklımda bikaç isim oluştu sizlerin tavsiyesi ile karara varmak ve doğumumu sağlıklı bir şekilde yapmak istiyorum. şimdiden teşekkürler.

2. 20 Kasım 2009
  3. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bursadaki doktorlarla ilgili açılmış bir sürü topik var,
    okumuşsun sen de sanırım. ve o doktoralar üzerinde yoğunlaşacağını söylüyorsun sen de zaten.
    mesela ben sana özer kutlu ve ahmet yılmazı öneririm.
    özer kutlu gerçekten konusunda uzman. ama zübeydehanımın doktoru, oraya da gitmek istemezsin sanırım. ama gider bir muayne olursunve sorarsın doğumu zübeydede yapmak istemiyorum gelebileceğiniz özel hastaneler var mı diye ki gidiyor diye biliyorum. başka bir doktor için de aynı şey geçerli. yani doktor içine sindikten sonrao doktorla anlaşıp doğumu istediğin yerde yapabilirsin sanırım. dün de topikte sana anlatmak istediğim oydu. yani doktor iyi olabilir ama acıbademden memnunum demişsin. o zaman memnun kaldığın doktoru doğum için acıbademe gelmeye ikna edersin. böylece her iki anlamda da memnun olursun. ahmet bey de medical park da o da iyidir, başka iyi doktor lar da var yani. ben özellikle bu ikisinden memnun kaldığım için bunları yazıyorum. özer bey ve ahmet beyle ilgili topiklerde var onları da bir oku incele, hastalarına kafana takılanları sor. umarım istediğin gibi bir doktor bulursun.

4. 20 Kasım 2009
  5. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ah ah bu doktor seçimi o kadar zorki ama yapraknile katılıyorum sonuçta bütün doktorlar gidiyo bildiyim kadarıyla özel hastanelere ama ahmet beyde ciddden iyi sakin ve tecrübeli bi doktor özer beyi bende tanımıyorum ama ileride tanışıcaz büyük ihtimallekaydirigubbakcemile3

6. 20 Kasım 2009
  7. ruzgaryagmur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    senin dediğini anladım canım, çok saol ilgilendiğin için. senin dediğin doktorlar aklımda zaten. yarın kendi doktoruma randevum var gidip kararımı vericem. doktorların öyle geldiğini bilmiyordum saol bilgilendirdiğin için.

8. 20 Kasım 2009
  9. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım uzun uzadıya şu doktorbu doktor demeyeceğim sana yaşadığım deneyim aşağıdaki topikte en ince ayrıntılarına kadar var.4.5 yıldırda hastası olarak ve güvenimi hiç sarsmadığı için gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliyorum doktorumu ancak ismini vermiyorum eğer denemek isterim dersen özel mesajdan bildiririm çünkü saçma sapan tartışmalar yaşamak istemiyorum artık.http://www.kadinlarkulubu.com/dogum-oykuleri/321530-devrim-mim-artik-yanimizda.html

10. 20 Kasım 2009
  11. ruzgaryagmur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım doktorunun ismini yazarmısın bana?

12. 31 Ocak 2010
  13. line

line Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba
    ikizlerimi dünyaya getireli 11 gün oldu . Allahıma cok sukur hamileliğimin 4. ayında Özer Kutlu yu keşfettim . Önceleri cok sogulk olduğunu duşunmuştüm ancak gercekten işinde uzman aylık kontrollerimi muayenanesine gittim . Dogumumu da özel jimer hastanesinde Özer bey ile yaptım . Herkese tavsiye ederim . Özellikle riskli gebelikler ve tüp bebek konusunda da uzman .
    Umarım yardımcı olabılmışimdir .

14. 1 Şubat 2010
  15. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrik ederim seni a.s. , bebeklerini almışsın kucağına.
    Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı uzun ömürler nasip etsin yavrularına.

özer beyin topiğine girip yazdığında sana söylemiştim ben bunu.
    özer bey soğuk bir insan gibi durur ilk başta :umursamaz:
    ama aslında öyle değildir zaman geçtikçe alışırsın,acele karar verme demiştim.
    sen de öyle yapmışsın zaten vereliniortak. çok sevindim senin adına.
    evet gerçekten işinde çok uzman bir doktor. ben de gitmeden önce epey araştırmıştım.
    gerek bu siteden bazı arkadaşlar gerekse eşimin doktor arkadaşlarının birçoğu özer beyi tavsiye etmişlerdi bize. ben de tavsiye üzerine gitmiştim iyiki gitmişim. iyiki tanımışım özer beyi alkisalkisalkis. benim için de önemli olan sohbet, muhabbet, diyalog değildi zaten. bunlar olsa da olur olmasa da olur bilmiyorumkismile. ama zaten özer bey de hiç konuşmayan, suratsız bir adam da değil yani. yeri geldi şakalaştık, yeri geldi stresli ve panik anlarımda sakinleştirdi beni :teselli:. ama en önemlisi mükemmel bir doktor. evet özel hastanelerde doğum yaptırdığını duymuştum, sende de böyle olmuş. ben zübeydede yapmıştım gerçi. ama orada da o kadar çok ilgilendi ki hakkını asla ödeyemem.
    tekrar hayırlı olsun canım, bebeklerinden fırsat bulduğunda özer bey adına açılmış topiğe de gelip tecrübelerini bizlerle paylaşırsan çok memnun oluruz kaydirigubbakcemile5.