bursada meme estetik doktoru tavsiyesi verebilecek var mı

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve darkbloom tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

29 Mart 2010
    Konu Sahibi : darkbloom
  1. darkbloom

darkbloom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar,forumu uzun süredir takip ediyorum ama konularda bursayla ilgili pek bişey göremedim.bülent cihantimur çok övülmüş sadece onu çok okudum.bursada meme estetik konusunda uzmanlaşmış iyi bi doktor , önerebileceğiniz bi isim var mı ? yaza kadar bu ameliyatı olmayı düşünüyorum.ama bi türlü doktor konusunda karar veremedim.lütfen bilgisi olan benimle paylaşabilir mi :KK43:

2. 29 Mart 2010
  3. nevena89

nevena89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bulent cihantimura ben gittim fakat çok fazla para istiyor ve ben kendi adıma söylüyorum tamamen madiiyata dyalı gibi geldi bana.bnede bursalıyım bnde bu ameliyatı istiyorum Erhan şafak adında bir doktor var arkadaşım onu tavsiye etti istersen onunla görüş

4. 31 Mart 2010
  5. darkbloom

darkbloom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    nevena,cihantimur'un sitesinden online danışmada ücret bilgisi sordum.4500den başlıyor dedi.bana da çok geldi.4500den başlıyor demesi,5000-6000 ' i de bulabilir anlamına geldi bence.mesut özcan isminde Prof.Dr var.o nasıl acaba

6. 31 Mart 2010
  7. nevena89

nevena89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım onunlada görüştüm 4.000 dedi ama şimdi başka bir doktorla görüşüyorum daha da uyguna yapabilir beraber gidelimmi ben tek gitmek istiyorum yol arkadaşım ol lütfenn.tek başıma olunca daha zor geliyor.Benim ablmda yaptıracak üçümüz oluruz daha iyi olmazmı ama ben tek başşıma gidiyrum görüşmelere ablam çalıuştıgı için beni yanlız bırakma lütfennnn:KK43:

8. 1 Temmuz 2011
  9. 16_peri_16

16_peri_16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    mrb canım bende yenı kayıt oldum bursada ıyı guvenebılecegım doktor arıyorum bende bursada oturuyorum ....sen amelıyat oldun mu olduysanda olmadıysanda cvp atabılırmısın bende cok olmak ıstıyorummm şimdiden tesekkurler