bursa'da özel hastahaneler ve doktorları

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve turabi tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

14 Mart 2010
    Konu Sahibi : turabi
  1. turabi

turabi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selamlar
    ben turabi 26 yaşıdayım. bursa da yaşıyorum ama hiç hastahane kültürüm yok:KK43:
    hamilelik öncesi, hamilelik ve doğuma kadar güvenilir bir kurumda, iyi bir doktordan yardım almak istiyorum. ssk lıyım ve hastahanelerde ücretlerde benim için önemli. teker teker hepsini aramayı düşünüyorum ama sanırım burda da süper bir bilgi paylaşımı var. medical, zübeyde hanım ve birkaç yer daha dikkatimi çekiyor. bu alanla ilgili açılmış başlıkları okudum ama net bir fikir sahibi olamadım. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çook teşekkürler.

2. 14 Mart 2010
  3. turabi

turabi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada bayan doktor tercihimdir. teşekkürler

4. 15 Mart 2010
  5. zarifem84

zarifem84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım doruk Özel bursa hastanesını tavsıye ederım hastane donanımı Çok ıyı doĞum aÇısından doktorları da hepsı bayan ben evrım aydına gıdıyodum ama Şu an hamıle kendısı hatıce taŞlıya gıdeceĞım doktorum ona yÖnlendırdı bıde sevıl pakerı Çok methedıyolar umarım yardımcı olmuŞumdur.

6. 15 Mart 2010
  7. marla16

marla16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bir arkadasım doruk hastanesinde Sevil Paker'e gitmişti ve cok memnundu.

8. 15 Mart 2010
  9. nilimsi

nilimsi ömercik.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Bende sevıl hanımın hastasıyım pasam onun ellerınde doĞdu...

10. 15 Mart 2010
  11. turabi

turabi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim gerçekten. cevap vermenize çok sewindim. ben de doruk'u düşünüyorum ama sanırım hem yıldırım da hem de çekirge de varmış. peki ssk'lı hastalar anlaşmalı mı? yani muayene ücretleri tahlil ücretleri belki çok erken ama doğum ücretleri makul mu?

12. 15 Mart 2010
  13. turabi

turabi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim gerçekten. cevap vermenize çok sewindim. ben de doruk'u düşünüyorum ama sanırım hem yıldırım da hem de çekirge de varmış. peki ssk'lı hastalar anlaşmalı mı? yani muayene ücretleri tahlil ücretleri belki çok erken ama doğum ücretleri makul mu?

14. 15 Mart 2010
  15. zarifem84

zarifem84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    CANIM VALLA benim gittiğim doktor evrim aydın dı ama hatice taşlıya geçicem evrim hanımda hamile olduğu için onun da muayene ücreti 25 ti 30 olmuş. sevil pakerin 65 diye biliyorum ama bizimki zamlandığına göre onuın da zamlanmıştır. ssk ile anlaşmalı ücretler bunlar. bende ssk lı olarak gid
    iyorum. doğum ücretlerine gelince normal 800 epidural normal 1000tl sezeryan 1200 epidural sezeryan 1400 tl oluyo normal doğumda 1 gece sezeryande 2 gece yatıyosun ve başka ek ücreti yokl tabi küvez vs gibi şeyler gerekmezse

16. 15 Mart 2010
  17. zarifem84

zarifem84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrıca kesinlikle çekirge de ki doruk u tavsiye ederim bana da hep onu tavsiye ettilwer. en iyi donanım ordaymöış yenidoğan bakımı ile ilgili ne gerekiyosa mevcutmuş.

18. 16 Mart 2010
  19. alev85

alev85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bahar hastanesinden hangi doktoru tavsiye edersiniz ve ssk lar için muayene, tahlil, doğum ücretleri hakkında yardımcı oabilir misiniz?