Bursa'da Prof.Gürkan Uncu yada Yalçın Kimya hakkında bilgisi olan varmı

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Mae tarafından 19 Ocak 2009 başlatılmıştır.

19 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Mae
  1. Mae

Mae Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar

Ben 5 haftalık hamileğim ii bir doktora karar verip hamileliik bıyunca o doktorla devam etmek istiyorum.Tabi biraz endişelerim var, Prof.Gürkan Uncu yada Yalçın Kimya Hakkında bilgisi olana arkadaşlaran yardım rica ediyorum

2. 19 Ocak 2009
  3. smiter

smiter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    gürkan uncu için cok iyi diyolar ama ben hiç gitmedim....
    eşimin aile doktoru sayılır genelde hep ona gidiyor akrabaları...
    memnunlar....

4. 20 Ocak 2009
  5. pbinay

pbinay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim arkadaşım gitti Gürkan Uncu'ya çok memnun kaldı. Ücretleri biraz fazla sanırım ama durumun müsaitse sorun değil tabi. İyi doktor der hep..

6. 23 Ocak 2009
  7. buket5280

buket5280 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben yalçın kimyaya gitmiştim özeline çok iyi bir doktor ve mesleğinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum.ama biraz pahalı hamilelerden 400 hamile olmayanlardan ise 200 tl alıyor.sadece özelde çalışıyor fakültede muayyene etmiyor.benim derdime derman oldu valla çok memnun kaldım.tavsiye ederim.

8. 15 Nisan 2009
  9. exergue

exergue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Ben de gürkan hoca ile hamileliğimi takip ettim ve en büyük sıkıntım ona ulaşmanın çok zor olmasıydı. Son derece yoğun çalışıyor, bu nedenle kendisini aramaya bile çekiniyorsunuz. Aradığınızda da zaten nadiren kendisiyle görüşülebiliyorsunuz, yada kısacık bir cevap alıyorsunuz.
    Fazla soru sorduğunuzda da genellikle kendisine güvenmediğinizi düşünüp size de bunu bir şekilde ifade ediyor.
    En önemli diğer özelliği ise son derece rahat olması. Başta hamileliği çok doğal bir süreç olarak görüp sizi de rahatlatması keyfinizi yerine getiriyor. Diğer hamile arkadaşlarınız yasaklarla yaşarken siz hamileliğinizin keyfini çıkartıyorsunuz. Ama bir problemle karşılaştığınızda(ki ben 7. ayda bebeğimi kaybettim) keşke düzenli kontrollerim yapılsaydı diyorsunuz. Diğer doktorların hastalarını daha sık kontrol ettiklerini, kan ve idrar testlerini düzenli yaptırdıklarını duyuyorum. Gürkan hoca problem olmadıkça yapmıyor ve geç kalabiliyor.
    Ancak, eğer yüz yüze gelebildiyseniz bir çeşit şeytan tüyü ile sizi yine ikna ediyor. Kendisine her gidişimde rahatlayıp, her problem yaşadığımda da ona ulaşamadığım için kendimi dağda yaşayan ve çaresiz bir hamile gibi hissettim.Sonuç olarak doğumumda yoktu...Doğum öncesi tüm sıkıntılarımda da zar zor kendisine ulaştım ve bebeğimi kaybettik....
    Bir sonraki hamileliğim için başka bir doktor düşünüyorum.Benim gibi düşünen bir çok arkadaşım var.
    Maddi durumunuz müsait ise Gürkan Hoca ile hamileliğini takip eden bazı arkadaşlarım hocanın zaman kısıtları nedeni ile 2 doktor ile süreci yürüttü. Sürekli ulaşabildikleri, yasakları olan ama testleri düzenli yapan bir Acıbadem doktoru ve asla ulaşılamayan ama insana /sebebli ya da sebepsiz) güven veren Gürkan Hoca...
    Yalçın Kimya'ya da kuzenim gidiyor. Onun da zaman fakiri olduğunu söyledi. ılk hamileliğinde yaşadıkları problemlerden sonra şimdi 2. hamileliğinde biraz daha ilgiliymiş...

10. 17 Nisan 2009
  11. aryaa

aryaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm eminmisin benden hamileyken 200 almıştı?

12. 13 Ocak 2011
  13. serramm

serramm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben yalçın hocaya gidiyorum 250 muaynesi ve tek kelimeyle süper ilk doğumumuda o yaptırmıştı kesinlikle tavsiye ederim ....

14. 8 Mart 2011
  15. cemocan

cemocan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    yalçın bey riskli ve sorunlu gebeliklerde çok başarılı olduğunu duydum..bende çok sorunlu bi gebelik süreci yaşadım ve malesef bebeğimi doğumda kaybettim..pko hastasıyım ve bana yapılan genetik testlerde kanda pıhtılaşma olduğu teşhisi konuldu..yani çok zor hamile kalabiliyorum..bu konuda yalçın hoca nasıldır?? beni aydınlatırsanız çok memnun olurum. 2.gebeliğimde onu düşünüyorum çünkü..

16. 7 Nisan 2011
  17. tuana2010

tuana2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    171
    Ödül Puanları:
    113
    canım yalçın beyi kesinlikle tavsiye etmem benimde gebeliğim riskliydi ve bebeğimi kaybetme aşamasında bana eve gidip yatmamaı söyledi ama gürkan uncu bebeğim ve benim için elinden geleni yaptı yalçın beyi dinleseydim bebeğim karnımda ölecekti ve benide zehirleyecekti bende de kan pıhtılaşaması varmış ve bana göre yalçın beye göre daha güleryüzlü ve çok ilgili bir doktor gürkan uncu

18. 8 Nisan 2011
  19. cemocan

cemocan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    yaaa şok oldum inan ki..oysa yalçın beyden çok ii bahsetmişlerdi ama tabiki sen her ikisinide görmüşsün yaşamışsın..sen bu durumda daha ii bilirsin..gürkan bey hala bursada mı peki..birde canım sen başından beri bi tedavi gördün mü hamileliğinde ve gördüysen bunu hangi doktor uyguladı?? ben doktorumdan memenunum ama başıma böle üzücü bi olay gelince ister istemez en iyi doktoru aramaya başladım..aynı şeyleri aynı durumu tekrar yaşamak istemiyorum..