bursada sade ve yemekli nikah

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve nesler tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

15 Şubat 2010
    Konu Sahibi : nesler
  1. nesler

nesler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar

merhaba hihoyyythaziran gibi evlenmeyi düşünüyoruz .ancak nikah yapmak mantıklı geliyo ama katılanlara da yemek vermek istiyoruz bildiğiniz yemekli ama çalgısız mekanlar var mıdır ?amaç insanlara düğünü duyurmak yemek yemek mutlu ama asla yorulmadan sesle gürültüyle beynimizin şişmesine gerek kalmadan hoş ve sade bir nikah yada kır düğününe benzer bir düğün yapmak ...
    lütfen bilen varsa bu tarz tavsiyeleri acil bekliyorum

sevgiler

2. 15 Şubat 2010
  3. Dayf

Dayf Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba;

Öncelikle çalgısız değil müzisyensiz dersek daha iyi olur düşünüyorum.Mekan ile gidip görüşürseniz müziği çıkartabilirsiniz ama müziksiz yemek tuzsuz yemek gibidir.low sound ile lounge bir müzik tercihi bence en iyi seçim olacaktır.siesta, boo, la vita, konak 18, Authentique Club Hotel olabilir yemek yemek için çok fazla mekan var tabiki ama nikah mı kır düğünümü orasını anlamadım...

4. 16 Şubat 2010
  5. nesler

nesler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dayf
    merhaba
    öncelikle sağol cevabın için çalgısız derken neyi kastettiğimi sölim hemen hani piyanist şantör vardır sürekli şarkı çığırır birileri göbek atar halay çeker bağırır çağırır çocuklar ortada bi o tarafa bi bu tarafa koşar ya kastettiğim tam olarak tüm bunların olmaması ama tabiki müzik olucak insanlar yemek yerken müzik çalabilir. açık hava da yapılan organizasyonlardada çalgı şenlik var ben dsi nin tesislerine gitmiştim ordada aynen böleydi.kafamda tam olarak belirlediğim konsept yeşil çimenler içinde bembeyaz masalarda güzel bir mekan ancak şehre yakın malum herkesin arabası yok toplu taşımayla kolayca gelecekleri nezih bir mekan ...saat 8 civarı mekana gelip nikah memurununda orda olması nikah kıyılıdıktan pasta kesimi takı merasimi sonra barkovizyon gösterisi ben ve müstakbel eşimin fotoları dev ekrandan geçerek çocukluğumuz gençliğimiz nişan fotoları bu sırada konuklara yemek ikramı güzel bir müzik eşliğinde barkovizyona devam ve en sonda gelinlik ve damatlıkla çekilen fotolar ve mutlu sonn..
    işte budur kafamdaki konsept...
    ancak tüm bunları da yaparken hesaplı olmasını da istiyorummm ...ben ne çok şey istiyorum değil mi ????
    tavsiyesi olan arkadaşlar acil lütfennn....

6. 16 Şubat 2010
  7. nesler

nesler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar pardon

yukardaki mesajımda dsi yi yanlış kullandım başka bir açıkhava mekanından bahsediyordum

sevgilerr

8. 16 Şubat 2010
  9. Dayf

Dayf Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba;

Buski olabilir bence bir araştır her yerden rahatlıkla gelinebilir.masaları sandalyeleri çok güzel ve fiyat olarak uygun.bir internetten araştır buskiyi.

10. 16 Şubat 2010
  11. nesler

nesler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dayf teşekkürler

başka mekan var mı bildiğin ya da bildiğiniz hadi arkadaşlar lütfen tavsiye ediniz...

12. 16 Şubat 2010
  13. yokh

yokh A$ksın Sen... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    Nazende var kimlik mağazasının arkasında biz düğün için görüşmeye gittiğimizde bahsetmişlerdi kır nikahları yapıyoruz diye fiyatıda uygunmuş 1750 flndı sanırım, yemek olayını nasıl yapıyorlar bilmiyorum bi görüş istersen ama merkeze yakınlığı tartışılır tabiki,

14. 17 Şubat 2010
  15. nesler

nesler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba

herkese

yardımcı olanlara çok teşekkür ediyorum.Tüm seçenekleri araştırıcam yokh çok sağol tavsiyen için ...Nazende garden lütfen ayrıntılı bilgi verir misin ...Yukarda belirttim nasıl bir ambiyans istediğimi yemekli hafif müzikli oynama zıplama olmadan slayt gösterisi yani insanlar sanki akşam yemeğine gelmiş biz ev sahibiyiz gibi düşünmek gerek ...Lütfen ayrıntıları paylaşır mısın ?

Arkadaşlar başka seçenek lütfen ....
    botanik park -merinos park ya da kültür parkta açıkhava nikah mekanı bilen var mı ???
    lütfen acilllll

yardımlarınız için sağolun

16. 17 Şubat 2010
  17. nesler

nesler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar lütfen bilgi veriri misiniz

sevgiler

18. 18 Şubat 2010
  19. Dayf

Dayf Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dörtler restoran var orayı bir düşünebilirsin.hayat lokantası var menü fiyatlarıda çok uygun