Bursada sgk raporu geçen en memnun kaldığınız hastane hangisi????

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve firstNimbus tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : firstNimbus
  1. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşlar. ben ç.kalede yaşıyorum ve elimde tüp bebek raporum var ist. zeynep kamilden alınmış ama tedavi için istanbula gidip gelmek istemiyorum artık.bursa bana daha yakın daha az yorucu olacak.sizlerin devam ettiğiniz ve memnun olduğunuz merkezler hangileri ve raporlu hastalar ne kadar ücret ödüyorlar acaba? allah bu yola çıkmış olan kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 15 Temmuz 2009
  3. susamuru78

susamuru78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım inşallah biran önce özlemine kavuşursun
    Sorduğun soruyla alakalı bir bilgim yok kusura bakma
    Ama sana sadece nacizane Bursada iyi anlamda tedavi olabileceğin yerler sayabilirim
    Sen zaten int.den telefonlarını bulup ki özelden yazabilirim istersen sana oralara danışabilirsin
    Allah yardımcın olsun

Ben Acıbademe gidiyorum.Orda geçmiyor rapor onu biliyorum ama ilk tavsiyem budur.Doktoru Şahin Zateroğlu..
    Soranus tüp bebek merkezi var.Doktoru Serbülent Orhaner
    Jinemed Tüp bebek merkezi var.Doktoru Murat erdemir.

Genelde Bursalı hanımlar buraları tercih ediyorlar.Daha başkalarıda var tabi.
    Dediğim gibi eğer bulumazsan internetten telefon ve adres konusunda yardımcı olurum.

4. 15 Temmuz 2009
  5. fanita

fanita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben bursalıyım ve bursada tedavi gördüm
    arkadaşın söylediği gibi ACIBADEMde rapor geçmiyor çok eski bir merkez değil ama çok ün kazandı ..

önceki tedavim JİNEMEDde idi benim şahsi fikrim tecrubesiz (3 yıl) ve önemli karar anlarında panik yapıyor dolayısıile yalnış kararlar alabiliyor , bunu birebir yaşadım , aynı anda rentıpın da müdürlüğünü yapıyor aynı anda ameliyata giriyor , aynı anda tüp bebek tedavisi dışında tedaviler yürütüyor , e tedavimde estrofem bana başlatmalıydı unuttu 1 denemem de boşa gitti .Jinemedin laboratuvarı yok (kan testlerini dışarıda yaptırıyor ) benden 60 lira aldı bir gebelik testi için inanırmısın , bilseydim ssk da yaptırırdım .rapor geçiyor , rentıpın üzerinden kullanıyorlar.

SORANUSta tedavim yeni bitti sonuç bekliyorum , ben raporla gittim üstünü 2000 tl cebimden ödedim
    memnun kaldım , içim rahat , pozitif sonuç alacağıma çok inanıyorum ,
    En çok tecrubelerine inandım , onların ilk tüp bebeği artık 10 yaşında ( 11 yıllık bir merkez )
    Çok donanımlılar , kendine ayit laburatuvarları var , bütün testler merkezde yapılıyor ..

yalnız jinemed ve soranusunda embriyologralı başarılı bunu söyleyemeden geçemem

arkadaşım bursa başka merkezler de var biz 3 den bahsettik , çok dikkatli ol 3-5 ay önce açılan merkezler var , 1 yıl önce açılanlar da var tabiki onlarda hamile bırakıyor , 0 değiller ama ben tavsiye etmem , tedaviler bir takım çalışamasıdır , bir halka zayıf ise olmuyor ...

6. 15 Temmuz 2009
  7. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkürler susamuru ve fanita uyarılarınızı dikkate alacağim.çok sağolun.